18. den Caesara a Crona v nové rodině

Akorát jsme vstali a slyšíme auto. Ten zvuk už poznáme, máme totiž sluch mnohonásobně lepší než holý čumáčci. Je to auto, kterým jezdí tetaaaa! Huráááá, budem dovádět!

Řádíme spolu zase ve sněhu a teta na nás volá jmény a má přijít ten, kterého volá. My jsme ale bráchové a tak většinou stejně nakonec dorazíme oba. Ale už tomu rozumíme, že já jsem Cron a brácha je Caesar. My jsme totiž děsný šikulky, jak nám teta tak často říká. 😉

Taky procvičujeme povely sedni a lehni. I pobyt na šňůře, které teta říká vodítko. Dokonce už ho ani moc nekoušeme. Tedy já ho nekoušu vůbec, ale bráchovi se to moc nelíbí, a to ani když jsem k tomu vodítku připnutý jen já a on ne. Chce ho překousat, abych byl volný. To je ale hodný bráška, cooo? 😉

Prolézání po skalce nám klouže, jak je tam ten bílý prášek. Podkluzuje nám to a jednou se směju já bráchovi a podruhé on mě, jak vypadáme při tom lezení směšně. Ve sněhu s bráškou dovádíme, občas ho ochutnáme, i když nám nechutná. Ale nedá nám to a občas do něj prostě musíme ze zvědavosti zabořit čumáčky. No prostě si užíváme! 😉

Taky pokračujeme v údržbě zahrady – zaštipujeme nezastřiženou levanduli. Když to někdo neudělal na podzim, tak musíme my teď v zimě. Ještě, že jsme takoví zahradníci! 😉 Rostlinky i páník to na jaře určitě ocení!

No ale musíme se vám pochlubit s tím, co se nám dnes stalo za záhadu. Tomu prostě neuvěříte!!!

Hrajeme si a dovádíme s tetou na zahradě, když v tom na nás zavolá „Ke mněěě!“ No a tak přiběhneme a všimneme si, že má na koleni kalhot hovínko. My se snažíme mít zahradu hezky čistou, takže když hovínko někdo hned neodklidí, nebo nezahrabe do sněhu, tak je po sobě s bráškou musíme uklízet sami. To se ale většinou nikomu z holých čumáčků nelíbí, takže je tím krásně donutíme po nás řádně uklízet.

No zpět k záhadnému hovínku na tetiných kalhotách. Tak k ní přiběhnem a je tam to hovínko, na jejím koleni. No a protože jsme slušně vychovaní, tak jí ho začnem z těch kalhot čistit. No a teta se diví, co to děláme. V tu chvíli si hovínka taky všimne. Ona o něm tedy celou dobu nevěděla? A kde se tam vůbec vzalo?

V tom ona na to: „Proboha, kde se mi na koleni kalhot vzalo hovínko?“

Takže to taky neví. My to nevíme, teta to neví a nikdo jiný tam není. No tak jak se tam tedy vzalo, když nikdo neví, kdo ho udělal? No teta by to asi nedokázala. Takže když jsem to nebyl já, musel to být brácha. Ten však přísahá, že tetě kolínko nepokakal a hlavně tvrdí, že by si toho musela teta určitě všimnout, což má pravdu. Taková potřeba zabere nějakou tu chvilku. No tak jak se to tedy mohlo stát?

Teta je pohotová. Dá nám volno a sněhem, který je naštěstí všude okolo si čistí pokakané koleno. Ještě že sníh připadl, má ho na zahradě dost a dost. A taky ho hodně spotřebovává. Mezi tím si však od hovínka umaže i návleky na ruce. Říká jim rukavice. S bráchou se můžem potrhat smíchy!

„Cha, chaaa, chaaaa! Má na koleni hovínko, neví, kde se tam vzalo a nemůže ho vyčistit! Chaaa, chaaa, chaaaa!“

No nakonec se jí to podaří a koleno má jako nové, vůbec není poznat, že tam hovínko kdy bylo. Zato z rukavic to jde hůře dolů. Mají takové póry a švy….jedna už je čistá, ale druhá tedy fakt jen z toho nejhoršího.

„Stejně to všechno hodím doma do pračky“, říká teta.

Tak dobrý, hovínko bylo zpacifikováno, teta je čistá.

„No ale co to, Caesare, co to Crone? Vy jste se o mě otřeli a teď jste taky trochu špinaví. To musíme vyčistit, jinak domu nemůžete.“

Sakra, že my jsme šli zkontrolovat, zda si to pořádně vyčistila a smáli se jí. Určitě nás slyšela a teď se nám chce pomstít.

No nic, nedá se nic dělat. Když se nenecháme otřít, ztvrdnem venku dýl a nám už se chce po tom všem dovádění a legraci si trochu schrupnout. Tak joooo, tetoooo. Tak mi to tedy vydržíme. Brácha to měl dobrý, měl jen kousek na boku a fakt jen malinko, tak to bylo sněhem hned dole a ještě si brácha myslel, že ho teta hladí. Vůbec nezjistil, že mu mizí maskování O De Tchoř.

Zato já se otřel pravou stranou krku. Teta na mě zkouší, že mě tam jako hladí, jenže na hlazení je to takové podivné místo, takže její finta, že mě jako bude po krku ze strany pod uchem nenápadně hladit a drbat jí nevychází. Je mi to nepříjemné a vůbec se mi to nelíbí. 

„Já vím o co ti jde tetooo! Chceš mi sundat mojí voňavku! Tak to teda neee!“ A zdrhám.

Teta je trpělivá a nehoní mě. Chvilku mě nechá a pak volá „Ke mněěě!“ A já, jak jsem zvyklý, tak přibíhám a muchlíme se a najednou vidím, že teta je jak blesk a voňavka skončila někde ve sněhu…..

Jenže, přijdem domu a v tom teple je něco cítit…..no jasně, to hovínko prý ještě není důkladně vyčištěno. Teta jde pro papírový útěrky, které ráno používá páníček, když máme přes noc ještě sem tam nehodku a nevydržíme čůrání až do ranního vypuštění na zahradu. Vytírá nás fakt důkladně…uuuuuaaaaa.

Ta je jak chobotnice. Jsme na ní dva a vždycky na nás zatím vyzraje. Ještě, že nás za to aspoň tak chválí a muchlí, když my jak truhlíci hned skočíme na lep a přiběhneme, když na nás tak hezky volá.

Hurá, hotovo a prý už konečně dokonale! 😉

To teda byly zase zážitky. Jsme z nich zase utahaní jak soumaři. Tak mi si jdem schrupnout, jooo tetoooo? 

Příště prý pojedeme autem někam na výlet a pojedeme s páníčkem, tetou i tou další mladší tetkou. Tak to jsme moc zvědaví! 😉

Dobrou noc bráško…. Dobrou….

Audio verzi si pusťte ZDE>>

Nejnovější příspěvky

Zadejte své jméno a e-mail a získejte eBook ZDARMA!

Stažením mého ebooku v hodnotě 199,- Kč zcela ZDARMA Vás budu brát jako svého milého zákazníka a protože vidím, že Vás toto téma zajímá, i v budoucnu Vám budu zasílat hodnotné e-maily s podobnou tématikou.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Ing. Lucie Kotýnková) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších zajímavých e-mailů.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko "Odhlásit" na konci každého zaslaného e-mailu.

You have Successfully Subscribed!

Zadejte své jméno a e-mail a získejte eBook ZDARMA!

Stažením mého ebooku v hodnotě 99,- Kč zcela ZDARMA Vás budu brát jako svého milého zákazníka a protože vidím, že Vás toto téma zajímá, i v budoucnu Vám budu zasílat hodnotné e-maily s podobnou tématikou.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Ing. Lucie Kotýnková) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších zajímavých e-mailů.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko "Odhlásit" na konci každého zaslaného e-mailu.

You have Successfully Subscribed!