Reference k zasvěcení do mezidruhové komunikace

Co říká na zasvěcení moje první online žákyně Veronika?

 

„Moc děkuji za příjemné a úplně jiné dopoledne. Bohužel se člověk nemůže sejít v dnešní době osobně, ale musím říct, že on-line výklad mi i tak přišel naprosto dostačující a jasný. Dozvěděla jsem se vše potřebné a už se těším na komunikace s chlupáči. 🙂 “

 

A co by dodala moje žákyně, nyní již kolegyně komunikátorka Aneta?

„O komunikaci se zvířaty se zajímám vlastně od malička od doby, kdy jsem četla knihu Zvířata mluví od Penelope Smith. Dlouho jsem však nemohla najít nikoho, kdo by ji učil u nás. Mezitím jsem komunikaci zvířat vystudovala na vysoké škole a dostala z ní doktorát, i když to je něco trochu jiného… Po opětovném hledání jsem našla Lucku Kotýnkovou, ke které jsem na zasvěcení přijela a hned jsme si sedly. Už domluva s ní byla mým potěšením. Je to člověk s otevřeným srdcem plným lásky k lidem i zvířatům. Nyní spolu občas řešíme některé složitější případy v komunikaci mezi světem naším a světem zvířat. Lucce moc děkuji především za milý přístup, rady, tipy a za to, že mi otevřela úplně nový svět.

Jakmile se komunikaci se zvířaty naučíte, je třeba ji neustále praktikovat a pracovat na sobě, abyste nevyšli ze cviku. Věřím, že čím víc nás bude, tím lepší život pro zvířata se nám povede vytvořit díky porozumění, které mezi sebou budeme mít.“

Ing. Aneta Baklová, Ph.D.

www.hlidanimazlicku.cz

Vzkazy zvířat se svolením majitelů

Reference k mezidruhové komunikaci

Adoptovala jsem před dvěma měsíci malou čivavu Elzu, která byla v původní rodině týraná. Já, absolutní nepejskař. Dostala jsem hned na začátku od Lucie důležitou podporu pro své rozhodnutí si Elzu nechat a dát našemu soužití šanci. Vnímám pořád větší a větší klid nás obou, pejska i mě. Prostřednictvím Lucie mi přišly informace o tom, co Elza prožívala. Jako nádherný dar jsem dostala láskyplný vzkaz, který mi od Elzy Lucie předala: „Jsem Janě neskonale vděčná, že se mě ujala. Je nesmírně laskavá a dobrosrdečná. S velkým srdcem. Nikdy nezapomenu, co pro mě udělala a stále dělá. Snad jí její dobrotu svou láskou vrátím zpět.“ Jdeme dál a já věřím, že Elza bude prožívat klid, důvěru a lásku a že se postupně přestane bát i mužů. Je to na dobré cestě. Velký dík Lucie za Tvou podporu. Jana L. Plzeň

Jana a Elza

Lucie nám kontaktem na dálku s naší fenkou Karin zprostředkovala vhled do jejího psího vnímání a cítění, a navíc nás obohatila o některé zajímavé informace, které pozoruhodně odpovídaly skutečnosti. Lucii bych doporučila jako citlivou a vnímavou komunikátorku se zvířaty.

Iveta a Karin

Díky Lucii jsme se dozvěděli, proč Bella, která k nám přišla jako nalezenec v bídném stavu, nechtěla chodit na zahradu a na vycházky už vůbec ne. Nyní to již díky její komunikaci s Bellou víme. Bojí se štírů! Evidentně s nimi měla co dočinění v minulosti. Lucii vřele doporučuji, využívám ji i ke komunikaci s některými z mých 7 koček. Jen tak dál, Lucie! Marijke Kokkalidou, Kalamaria, Greece

Marijke a Bella

Reference k ebookům

Po přečtení knihy jsme začaly s Fanynkou trénovat v parku, má problém s cizími lidmi, s cizím prostředím a k tomu spoustu jiných věcí, které ji dokážou vyplašit, Lucka má úžasně propracovaný postup, který nám moc pomohl, ještě nás čeká hodně práce, ale jsme díky Lucce dobře nasměrované a za to jsem moc ráda. Už se moc těším, až to zvládneme dotáhnout dokonce, teď už vím, že ano, děkujeme!

Soňa a Fanynka

Po přečtení e-booku jsem získala kompaktní informace, jak zbavit svého pejska strachu. Máme větší plemeno, bernského salašnického psa, který má strach z cizích lidí. V obou knihách Lucie jsem se dozvěděla informace, jak identifikovat strach v pár minutách a jak šetrně postupovat při jeho nápravě. Tak, abych pejskovi ještě více neublížila. Informace ještě nemám odzkoušené v praxi, ale styl a postupy se mi líbí a určitě je vyzkoušíme, protože to za odbourání strachu našeho psího miláčka stojí ? Děkuji, pejskařka Kačka

Ing. Kateřina Čecháková

Ph.D. student

Jsem moc ráda, že je na světě další člověk, kterému není lhostejný osud našich věrných čtyřnohých přátel:-). Věřím, že při čtení pocítíte Lucčino nadšení pro práci se psy stejně jako já:-).

Lucie Vlachopulosová

komunikátorka a autorka intuitivních obrazů, www.lucievlachopulosova.cz

Krásný den, pročetla jsem si oba ebooky: Jak poznat, že můj pes trpí strachem/fobií za 1 minutu i Snadno zbavte svého psa strachu. Velmi dobře popsané různé situace, co může páníčka čekat a co musí zvládnout zejména sám. Skvělá možnost zaměřit se zejména na problémové psy z útulku, kde je to velmi na místě. Mnoho lidí si pořizuje různé křížence z útulku a pak neví, co s nimi, ale ne jen na ně. Sem tam strach může mít každý pes a některá plemena na to asi trpí víc. Já mám tuto zkušenost hlavně na Silvestra, kdy po nejhorší dobu, zhruba 10 minut jsem se psy na chodbě a zklidňuji je a krmím mlskami. To jim úplně svítí oči. Trefila jste do živého, skvělé téma i popsání situací.

Stanislava Lisnerová, DiS

Luciin eBook o zbavení psa strachu jsem přečetla jedním dechem. Jednoduchou a srozumitelnou formou mi popsal návod, jak můžu pejskovi pomoci se strachů zbavit. Lucie vysvětluje svůj postup obecně, ale věnuje se i konkrétním trikům u jednotlivých strachů. Mám malou a lekavou fenku, bojí se a je štěkavá. Už se těším, jak si budeme společně hrát a přitom pracovat na odbourávání jejích strachů. Bude to chtít pravidelnou práci a snahu nás obou, ale výsledek se jistě dostaví.

Lucie Krausová a Frida

Daňový vySvětLOVNÍK, www.luciekrausova.cz

Hlavne po Silvestri ma vždy mrazí koľko psíkov je stratených, koľko smutných ľudí lepí plagáty a prosí všetkých svojich priateľov, aby im pomohli hľadať. Nehovoriac o petardách, búrkach, silných zvukoch, ktoré môžu podobnú situáciu spôsobiť kedykoľvek počas roka. Všetci svojich psov zbožňujeme a chceme, aby s nami boli čo najdlhšie. Naša Veny sa bála streľby, búrky, silných zvukov. Mala strach z cudzích ľudí (špeciálne chlapov a detí). Vedela som, že to musím zmeniť. Dnes sa za neznámymi až ťahá a Silvester prespí spokojne doma. Tieto veľké zmeny nastali práve vďaka postupom, ktoré sú podrobne opísané v eBooku. Táto knižočka je skvelá. Dáva presný návod na to, ako zvládnuť strach, či fóbiu svojho psíka. Nech je akákoľvek. Nenásilnou formou, prirodzene, pozitívne a za krátku dobu. Stačí pár minút denne. A to je dôležité.

Margaréta Koklesová

www.koklesova.sk

E-book jsem si pořídila proto, že popisuje a řeší nejčastější příčiny strachů u psů a s několika z nich se potýká i můj pejsek. Lucčiny rady a tipy už jsme začali zkoušet a pejsek reaguje moc dobře, takže je vidět, že fungují. Líbí se mi i bonusy v podobě zvukových souborů, díky kterým můžu pomáhat pejskovi zvykat si třeba na bouřku nebo vysavač. Tento e-book splnil všechna má očekávání a dozvěděla jsem se i spoustu zajímavých informací navíc. Oceňuji také to, že se na autorku můžu obrátit s jakýmkoliv dotazem. Doporučuji ho všem, jejichž pejsek se něčeho bojí a rádi byste ho těchto strachů společnými silami zbavili. Je to opravdu jednoduché!

Monika Ševčíková

Krásně, citlivě napsaný eBook. Jde vidět, že je napsán od srdce, že Lucka rozumí psí duši. Její rady jak zbavit pejska strachu a fobii jsou přehledné, jednoduše a prakticky popsané a je vidět, že Lucka je v tomhle opravdu expert. Myslím, že je velkou pomocí i pokud se rozhodnete vzít si pejska z útulku. Sama mám pejska, takže vím, jak jsou tyto rady potřebné. Přeji hodně spokojených páničků a šťastných pejsků beze strachu.

Lenka Krůpová

expertka na život v harmonii těla, duše, mysli a zdravý a spokojený život,, www.lenkakrupova.cz

Ahoj Lucka, som nadšená! Prečítala som jedným dychom. Dokonale, detailne prepracované! Zdôrazňuješ a súhlasím s tým, že prvý krok k úspechu je vyrovnaný pániček. Pes našu energiu zrkadlí. Naša fenka mala tiež niekoľko (miernych) strachov, ktoré sa nám podarilo prekonať. Strach z cestovania v MHD sme prekonali celkom rýchlo. Nedávno sa nám podarilo prekonať strach zo psa, s ktorým sa hrávala ako šteňa po nečakanom napadnutí. Mám z toho veľkú radosť. Už z nich kamarátky nie sú, ale akceptujú sa a naša už nemá chvost až na bruchu:-). Verím, že tvoj ebook pomôže mnohým majiteľom psov, ktorý sa boria s týmto problémom.

Martina Michalíková

www.martinamichalikova.sk

Knížka se mi moc líbila. Byla jsem nadšená, že se někde řeší toto téma. Je čtivá a dobře pochopitelná a moc se mi líbilo že součástí knihy byly i zvuky, se kterými se dá rovnou pracovat. A ted už mi zbývá jen to celé uvést do praxe. Děkuji za pomoc na cestě uzdravení našeho hafana.

Lenka Bicencová

www.magicflowers.cz,, www.lenkabicencova.cz

Milá Lucie, děkuji za eBook. Náš poslední pes rozhodně není strašpytel, jediné co mu vadilo je ohňostroj který ho opravdu děsil a proto jsem uvítala i tvůj návod. Díky nahrávkám je to velmi jednoduché a praktické. Použitelné opravdu pro každého.

Martina Jungrová

Jestli máte doma pejska, který má strach, ať už z bouřky nebo ze samoty, doporučují přečíst ebook od Lucky. Ke každé fobii stručně vysvětluje postupy, díky kterým pejska fóbie můžete zbavit. Očekávala jsem nějaké dlouho trvající tréninky, ale stačí opravdu pár minut denně, aby byl váš pejsek v pohodě. Některé postupy jsem vyzkoušela a fakt to funguje. Chce to jen trpělivost, pár minut denně a tento ebook:)

Petra Vronková Brychtová

Zde naleznete další reference od mých spokojených klientů! ?

Spojila jsem se s paní Lucií telefonicky. Rozhovor byl velice příjemný. Vyslechne, ujistí, poradí. Určitě se na ní neváhejte obrátit s jakýmkoli problémem.

Linda a Tichošlápek

Konzultace trvala v terénu cca 2 hodiny. Jelikož měla fenka problém s rušným prostředím, sešli jsme se v centru Plzně a prošli park, kde se vyskytovali lidé na procházce, s kočárky, se psy, byla tam akce, kde asi 30 dětí/teenagerů vařilo v kotlících oběd, takže jsme procházeli i mezi nimi.

Pak jsme přecházeli hlavní dopravní tepny v Plzni, zažili cyklisty, běžce, nervózní lidi v centru dobíhající dopravní prostředky. Postupně jsme došli až na náměstí, kde byly zrovna velikonoční trhy, což byla skvělá příležitost, jít mezi stánky a frontami lidí, někteří měli také pejsky. 😉

Jak to tak na náměstích bývá, narazili jsme na hejna holubů, takže jsme nečekaně řešili i korekci loveckých pudů, když chtěla fenka místní holuby prohánět. Po pár korekcích již holuby pozorovala, ale nelovila. 😉

Za 2 hodiny byly vidět veliké pokroky. Pokud budou majitelé pokračovat, tak jak úspěšně začali při osobní konzultaci, nemusí se bát výletů a dovolených v rušnějších lokalitách a spaní v kempech, kde se budou vyskytovat další psi, pobíhající děti a různé nové potenciální zdroje strachu. 😉

V sobotu jsme měli první konzultaci s Luckou. Přijela k nám na odstranění strachů naší 15 měsíční fenky anglického kokršpaněla Sidy. Celá návštěva a výcvik probíhal úžasně přirozeně a ve velmi milé atmosféře. Od Lucky jsme se dozvěděli kromě toho, jak pracovat se Sidy na odstranění strachů, tak i spoustu užitečných rad a informací, které jsou ve své podstatě jednoduché a velmi účinné. Vše nám ukázala v praxi. A také jak se máme chovat my k Sidy a pochopit její myšlení a chování. Od sobotní návštěvy je Sidy klidnější, pohodovější. Ještě nikdy jsme se nesetkali s tak profesionálním a zároveň nenásilným a pozitivním přístupem k výchově a výcviku psa. A to jsme absolvovali jak psí školku, tak klasický cvičák, tak i přímo výcvik s cvičitelkou jen pro Sidy. Lucka má úžasný cit a pochopení pro chování psů a myslím, že jim opravdu rozumí. Konzultaci s Luckou bych doporučila všem, kteří mají psa a potřebují pomoci. Přesvědčili jsme se, že někdy stačí změnit opravdu jen pár návyků a upravit naše chování a myšlení a vše je o 100 % lepší. Ještě jednou Lucce moc děkujeme.

Zuzka a Sidy

Problém začlenění nového pejska do smečky úspěšně vyřešen! ? To vše jen přes mou \“Konzultaci e-mailem\“. První e-mail po praktikování mých rad a doporučení: „Po prvním společném venčení jsem nadšená. Strašně mi pomohla rada, že máme Čerta držet zpátky a dávat najevo, že toto chování ne. Bála jsem se mu zakazovat hru. Velice brzy to pochopil. Osvědčilo se mi, že jsem si sama vzala oba psy (Čerta a Fíka) a během procházky jsem je korigovala (hlavní bylo, že jsem brzdila Čerta, když podnikal „výpad\“ na Fíka s jasným povelem NESMÍŠ). Během chvilky běželi vedle sebe v naprostém klidu. Absolutní radost jsem zažila, když všichni tři měli u sebe hlavy a bez známek agrese se jako kámoši přetahovali o označkované místo na cestě. V tu chvíli jsem i věřila, že to dokážeme.“ Druhý e-mail: „Tak jsme to dokázali! Dnes byl u nás Čert celý den spolu s našimi. Úžasný! Po společné procházce jsem na zahradě všechny tři odepla z vodítka a ….. vůbec nic. Naprostá pohoda. Bez těch vodítek se krásně vykreslila situace ve smečce. Fík je totálně podřízený. Chodí k Čertovi, staví se k němu bokem a nechá se očuchat. Pokud to Čert přežene tak si Fík udělá pořádek a je klid. Běhají spolu po zahradě jako největší kámoši. Fík vyhledává jeho pozornost a Čert se snaží respektovat jeho prostor. Neskáče na něj ani ho nehoní. Opravdu poklidná atmosféra. Jsem šťastná. Nemožné se stalo skutečným.

Martina a zleva Čert, Ája a Fík

Zadejte své jméno a e-mail a získejte eBook ZDARMA!

Stažením mého ebooku v hodnotě 199,- Kč zcela ZDARMA Vás budu brát jako svého milého zákazníka a protože vidím, že Vás toto téma zajímá, i v budoucnu Vám budu zasílat hodnotné e-maily s podobnou tématikou.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Ing. Lucie Kotýnková) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších zajímavých e-mailů.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko "Odhlásit" na konci každého zaslaného e-mailu.

You have Successfully Subscribed!

Zadejte své jméno a e-mail a získejte eBook ZDARMA!

Stažením mého ebooku v hodnotě 99,- Kč zcela ZDARMA Vás budu brát jako svého milého zákazníka a protože vidím, že Vás toto téma zajímá, i v budoucnu Vám budu zasílat hodnotné e-maily s podobnou tématikou.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Ing. Lucie Kotýnková) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších zajímavých e-mailů.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko "Odhlásit" na konci každého zaslaného e-mailu.

You have Successfully Subscribed!