Mezidruhová komunikace

V sobotu 6.8.2016 jsem se vrátila z kurzu, který mi skutečně změnil život! 🙂

Jak to vše začalo?

Viděla jsem Duši K, kde Jaroslav Dušek mluvil o Anně Breytenbach, která umí hovořit se zvířaty.

Je to vůbec možné? Musela jsem video na youtube najít.

Úryvek se slovenskými titulky (zapnete si je v pravém dolní rohu pod videem) ZDE >>

Celý film v anglickém jazyce můžete shlédnout ZDE >>

Jakmile jsem film uviděla, hned jsem začala pátrat po tom, jak se tuto dovednost naučit, jak se to vlastně dělá, kdo mě to může naučit, můžu se to naučit sama přes internetové zdroje…?

Okamžitě jsem začala s pátráním po online zdrojích a jejich pročítáním. Také jsem začala praktikovat to, co jsem se tam naučila, ale nikdy jsem necítila totální napojení. A hlavním nedostatkem bylo, že komunikace probíhala jen jedním směrem, a to ode mne ke zvířeti. To mi přišlo velmi nedostatečné.

Proto jsem již v začátcích svého „zkoušení“ mezidruhové komunikace pátrala po kurzech přímo s Annou a před cca rokem a půl se na její kurz přihlásila. Měl se konat v Africe, kde Anna Breytenbach žije. Nejen, že byl kurz velmi drahý a dostat se tam také nákladné a složité – pokud to chcete co nejlevněji a na vlastní pěst – ale také to může být trochu nebezpečné. I přesto jsem se tam přihlásila, ale bylo mi oznámeno, že je kurz již beznadějně plný a další také… 🙁

Dostala jsem se tedy na čekací listinu, ale na té jsem již zmíněný rok a půl.

Je prostě téměř nemožné se na takovýto kurz dostat.

Jako náhradník jsem však naštěstí byla vedená v jejich databázi s poznámkou, že velmi toužím se kurzu zúčastnit a mezidruhovou komunikaci se naučit.

A pak to přišlo!  😉 Nedostala jsem se sice na kurz Anny, ale jejích dvou žákyň – profesionálních lektorek, Annou přímo vyškolených, lidi mezidruhovou komunikaci učit.

Anna školí další lektory, protože skutečně nemůže ani zlomkem pokrýt poptávku lidí, která se po zveřejnění filmu o ní a Komunikaci se zvířaty mnohanásobně zvýšila!

A tak mi jako náhradníkovi pro další kurz pořádaný Annou poslali info o kurzu jí vyškolených lektorek Jacqueline Buckingham a Lesley Downie ve Skotsku. Tzn. v Evropě a mnohem dostupnějším jak časově, finančně, bezpečnostně. I manžel to překousl. 😉 U Afriky si z bezpečnostních důvodů oddychl, když měli beznadějně na roky plné všechny kurzy.

Nejdřív jsem vše rozmýšlela jako divá. Mám tam skutečně jet? Je to skutečně vůbec možné?

Ale vždyť z filmu s Annou je to nesporně možné a mně se to jednosměrně již dařilo, ale chci se to naučit i druhým směrem. Mít informace od zvířat!

Nemohla jsem spát a to je u mne jasná známka toho, že jet musím.

A tak jsem si hned druhý den ještě pořádně pročetla podmínky, zjistila možné spoje, jak se tam dostat a náklady. Zjistila jsem, že musím sáhnout sice do soukromých úspor, ale nakonec to dohromady dám a pojedu! 🙂

Stálo to za to?

Peněz rozhodně nelituji, i když to pro mne byla vysoká částka.

V praxi jsem se naučila víc, než jsem čekala. Teorii jsem samozřejmě již znala, i když i tak jsem se něco nového naučila. Pak ale přišla praxe a díky skvělé pomoci Lesley nás uvést pomocí meditace do kýženého stavu jsme se začali postupně napojovat. 😉

Dveře vedoucí do nového života – života plného komunikace, při níž má člověk zavřená ústa a otevřená srdce! 🙂

Interspecies communication 2

Bylo nás ve skupině 15 nadšenců a měli pro sebe 2 lektorky, což bylo super! 🙂

Již při prvních pokusech – tehdy ještě s lidskými „komunikátory“ – jsem dosáhla výborných výsledků.

Se zvířaty to pak bylo horší a na dálku vůbec, ale každý den byly vidět mílové pokroky!

Nakonec jsme komunikovali i se skupinami zvířat a já měla výsledky téměř 100 % a nejen jááá! 🙂

Opravdu to předčilo má očekávání a oběma lektorkám, ale i skvělé skupině lidí, se kterými jsme se tam spojili a pomáhali si navzájem, budu navždy neskonale vděčná. Nebýt toho všeho a úžasného zázemí, které nám bylo pro tuto náročnou výuku a práci poskytnuto, bychom to takto rychle nikdy nezvládli.

Interspecies communication

Děkuji všem „náhodám“, že se mi po 1,5 roce čekání a „samovýuce“ podařilo se na takovýto kurz dostat a ještě si z něj odnést to nejcennější, co jsem mohla – dovednosti! 🙂

Zadejte své jméno a e-mail a získejte eBook ZDARMA!

Stažením mého ebooku v hodnotě 199,- Kč zcela ZDARMA Vás budu brát jako svého milého zákazníka a protože vidím, že Vás toto téma zajímá, i v budoucnu Vám budu zasílat hodnotné e-maily s podobnou tématikou.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Ing. Lucie Kotýnková) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších zajímavých e-mailů.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko "Odhlásit" na konci každého zaslaného e-mailu.

You have Successfully Subscribed!

Zadejte své jméno a e-mail a získejte eBook ZDARMA!

Stažením mého ebooku v hodnotě 99,- Kč zcela ZDARMA Vás budu brát jako svého milého zákazníka a protože vidím, že Vás toto téma zajímá, i v budoucnu Vám budu zasílat hodnotné e-maily s podobnou tématikou.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Ing. Lucie Kotýnková) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších zajímavých e-mailů.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko "Odhlásit" na konci každého zaslaného e-mailu.

You have Successfully Subscribed!