Objednávka eBooku: Snadno zbavte svého psa strachu pomocí mých 7 kroků

+ podrobné postupy u 15 nejčastějších příčin strachu u psů.

Zbavte svého pejska strachu z čehokoli díky mé jedinečné metodice a podrobným návodům, jak postupovat. A to jak se psy s mírným strachem, tak i s těmi se strachem extrémním/fobickým.

Díky tomuto mému eBooku to dokážete VY SAMI! A to kdykoli máte čas a náladu, kdekoli a jen pár minut několikrát denně! A během pár týdnů, u extrémních strachů max. pár měsíců bude mít váš pejsek po strachu a to jednou PROVŽDY!

Získáte tak SVOBODU dělat věci, které jste kvůli strachu pejska provádět nemohli a budete mít jednodušší, klidnější a šťastnější společný život! 😉

Vyplněním objednávkového formuláře níže získáte na českém trhu OJEDINĚLOU PUBLIKACI a navíc 5 úžasných bonusů. Celý tento komplet v hodnotě 1 289,- Kč nyní máte možnost zakoupit jen za 555,- Kč /22 €!

 • eBook Snadno zbavte svého psa strachu
  V tomto ebooku naleznete nejen konkrétní 7 krokový postup univerzálně aplikovatelný na strach psa z jakékoli příčiny, ale i podrobné postupy pro zbavení psa strachu z 15 nejčastějších příčin: bouřky, ohňostroje, separační úzkosti (strachu být sám doma), veterináře, jízdy autem, chůze po schodech/eskalátorech, mužů, cizích lidí, dětí, objektů (nacházejících se venku i uvnitř), klobouků a slunečních brýlí, vody, jiných zvířat, páníčka samotného, neuvěřitelný strach ze všeho – jak postupovat?
 • Bonus #1 - ZDARMA
  3 minutová nahrávka silné bouřky - prudký déšť, vítr, hlasité hromy. Perfektní pro praktikování překonávání strachu vašeho pejska z bouřky. Nemusíte na bouřku čekat, když je venku jasno a můžete začít s překonáváním již dnes! 😉 Nahráváno v režimu velmi vysoké kvality.
 • Bonus #2 - ZDARMA
  3 minutová nahrávka ohňostroje - oslavování Silvestra, nepřetržitý sled petard. Perfektní pro praktikování překonávání strachu vašeho pejska z ohňostroje/petard. Už se Silvestra nebude muset bát ani váš pejsek, ani vy. Začněte s překonáváním strachu vašeho psa z petard dostatečně dopředu! 😉 Nahráváno v režimu velmi vysoké kvality.
 • Bonus #3 - ZDARMA
  3 minutová nahrávka zvuku vysavače v akci. Perfektní pro praktikování překonávání strachu vašeho pejska ze zvuku vysávání. Nemusíte každý den vysávat, abyste svého psa strachu zbavili. Pouštějte mu mou nahrávku a odvádějte při tom jeho pozornost, a to již dnes! 😉 Nahráváno v režimu velmi vysoké kvality.
 • Bonus #4 - ZDARMA
  "Strachu zbaveníček" - deníček, do kterého si budete denně zaznamenávat své postupné úspěchy a nakonec i svůj vytoužený cíl! 😉
 • Bonus #5 - ZDARMA
  Členství v Členské sekci, kde jsou Bonusové články, ale i audia a videa a další tipy, které jsem do ní postupně vložila. Budete tak snadno vědět, jak svého psa strachu zbavit, a to co nejrychleji a nejsnadněji!

A samozřejmě vám budu k dispozici pro dotazy či další pomoc, abyste svého psa strachu skutečně s mou pomocí zbavili! 😉

Nadšené ohlasy od majitelů tohoto eBooku! 🙂

Luciin eBook o zbavení psa strachu jsem přečetla jedním dechem. Jednoduchou a srozumitelnou formou mi popsal návod, jak můžu pejskovi pomoci se strachů zbavit. Lucie vysvětluje svůj postup obecně, ale věnuje se i konkrétním trikům u jednotlivých strachů. Mám malou a lekavou fenku, bojí se a je štěkavá. Už se těším, jak si budeme společně hrát a přitom pracovat na odbourávání jejích strachů. Bude to chtít pravidelnou práci a snahu nás obou, ale výsledek se jistě dostaví.

Lucie Krausová a FridaDaňový vySvětLOVNÍK, www.luciekrausova.cz

Hlavne po Silvestri ma vždy mrazí koľko psíkov je stratených, koľko smutných ľudí lepí plagáty a prosí všetkých svojich priateľov, aby im pomohli hľadať. Nehovoriac o petardách, búrkach, silných zvukoch, ktoré môžu podobnú situáciu spôsobiť kedykoľvek počas roka. Všetci svojich psov zbožňujeme a chceme, aby s nami boli čo najdlhšie. Naša Veny sa bála streľby, búrky, silných zvukov. Mala strach z cudzích ľudí (špeciálne chlapov a detí). Vedela som, že to musím zmeniť. Dnes sa za neznámymi až ťahá a Silvester prespí spokojne doma. Tieto veľké zmeny nastali práve vďaka postupom, ktoré sú podrobne opísané v eBooku. Táto knižočka je skvelá. Dáva presný návod na to, ako zvládnuť strach, či fóbiu svojho psíka. Nech je akákoľvek. Nenásilnou formou, prirodzene, pozitívne a za krátku dobu. Stačí pár minút denne. A to je dôležité.

Margaréta Koklesováwww.koklesova.sk

E-book jsem si pořídila proto, že popisuje a řeší nejčastější příčiny strachů u psů a s několika z nich se potýká i můj pejsek. Lucčiny rady a tipy už jsme začali zkoušet a pejsek reaguje moc dobře, takže je vidět, že fungují. Líbí se mi i bonusy v podobě zvukových souborů, díky kterým můžu pomáhat pejskovi zvykat si třeba na bouřku nebo vysavač. Tento e-book splnil všechna má očekávání a dozvěděla jsem se i spoustu zajímavých informací navíc. Oceňuji také to, že se na autorku můžu obrátit s jakýmkoliv dotazem. Doporučuji ho všem, jejichž pejsek se něčeho bojí a rádi byste ho těchto strachů společnými silami zbavili. Je to opravdu jednoduché!

Monika Ševčíková

Upozornění pro Slovensko: z administrativních důvodů si můj ebook může koupit jen fyzická osoba nepodnikatel. Prodej na IČ, IČ DPH či DIČ NENÍ MOŽNÝ. Děkuji za pochopení! 🙂