Ceník mých služeb

 

Jsem zpět!!! Prodej ebooků, e-mailové a telefonické konzultace obnoveny + online zasvěcení. Osobní konzultace zatím nejsou možné, stále plně a často kojím. Děkuji za pochopení! 🙂

Poskytuji odborné poradenství v oblasti výchovy, výcviku, ale i úzkostného/fobického či jinak „nestandardního“, či agresivního chování psů. Konzultace provádím písemné (mailem), telefonické a osobní.

Ceny jsou za čas, který vám a vašemu zvířecímu miláčkovi věnuji a také z nich hradím své další vzdělávání.

Neustálé zdokonalování svých znalostí a dovedností je pro mne velice důležité.
Pak svým klientům mohu maximálně pomoci. ?

Co byste měli vědět, než si mou konzultaci (písemnou/telefonickou/osobní) objednáte?

  • mám individuální přístup – konzultace je „šitá na míru“ vašemu psovi a problému, který s ním momentálně řešíte
  • nehodnotím, nesoudím, nekritizuji, ale pomáhám vám i pejskovi
  • při konzultacích se řídím nejen svými znalostmi a zkušenostmi, ale i intuicí, která mi při práci velmi pomáhá, zejména při osobních konzultacích
  • vždy se snažím řešit vše snadno, jednoduše, rychle a hlavně V KLIDU! ?

 

Co díky mým konzultacím získáte?

Klidného a vyrovnaného psa, kterého budete moci vzít všude s sebou a dělat s ním i to, co jste dříve nemohli! ?

Nejčastěji kladené dotazy

Kdy platím za konzultaci?

VŽDY budete platit až poté, co vám sdělím konkrétní rady/kroky, jak postupovat a zodpovím vám všechny vaše dotazy. Tedy poté, co budete s mou konzultací spokojeni! Za písemnou i telefonickou konzultaci platíte po její realizaci převodem na můj účet. Podklady k platbě vám pošlu obratem po proběhlé konzultaci. U osobních konzultací platíte po jejich skončení hotově.

Konzultace e-mailem

Po kliknutí na tlačítko „Objednat“ se vám otevře nová stránka, na které vyplníte co vašeho pejska/vás trápí a také vyplníte svůj e-mail. 

Telefonická konzultace

Pokud chcete volat vy mně, můžete rovnou volat a nemusíte klikat na tlačítko „Objednat“. Pokud chcete, abych já zavolala vám, prosím klikněte na tlačítko „Objednat“ a na stránce, která se vám potom otevře vyplňte, které dny, časy (rozmezí) by se vám hodilo, abych vám zavolala a naše telefonická konzultace proběhla.  Na konci telefonické konzultace (poté, co budete vědět, jak se psem konkrétně postupovat) vám dle uběhnutého času sdělím cenu hovoru, kterou mi po jeho ukončení zašlete na můj účet. Cenu uvedenou níže mám stanovenou za 30 minut hovoru. Pokud telefonická konzultace trvá déle, platí se vždy poměrná cena zaokrouhlená nahoru. Např. za 40 minut hovoru zaplatíte 40 x (350/30) = 466,6666, cena bude tedy 467,- Kč. Detaily k platbě vám vždy ještě zašlu e-mailem/SMS zprávou po skončení našeho hovoru.

V případě hovoru na Slovensko je cena za 30 min. hovoru 17 Eur.

Osobní konzultace – výchova/výcvik/práce s úzkostným až fobickým psem 

Tato konzultace se může konat jak u vás (v tom případě platíte i dopravné), nebo na oboustranně dohodnutém místě. Pokud budu mít cestu okolo, může být dopravné snížené. ?

Dopravné činí 5,- Kč/km (prosím počítejte s cestou tam i zpět).

Vždy se však na konkrétním místě, datu a hodině (časovém rozmezí) dohodneme dostatečně předem. Osobní konzultace, při které budu s vaším psem pracovat a v průběhu vám ukáži/sdělím konkrétní postupy/rady jak se psem zacházet, může trvat jen hodinu, ale i déle (2-3 hodiny). Cena níže je uvedená za 60 min., takže pokud budu se psem i vámi pracovat delší dobu, opět se hradí poměrná cena. Např. za 2,5 hodiny osobní konzultace s úzkostným/fobickým psem zaplatíte 2,5 x 750,- Kč = 1 875,- Kč. Až poté, co budete s mou prací spokojeni mi zaplatíte hotově na místě.

Konzultace jsou po předchozí domluvě možné i v odpoledních hodinách, o víkendech a svátcích, a to BEZ PŘÍPLATKU! ?

Osobní konzultace ohledně problematického chování/agresivity psa

Základní informace a podmínky jsou stejné jako u „Osobní konzultace  – výchova/výcvik/ práce s úzkostným až fobickým psem“.

Jelikož je práce s problematickými/agresivními psy mnohem náročnější, je hodinová sazba vyšší. 

Reference

Spojila jsem se s paní Lucií telefonicky. Rozhovor byl velice příjemný. Vyslechne, ujistí, poradí. Určitě se na ní neváhejte obrátit s jakýmkoli problémem.

Linda a Tichošlápek

V sobotu jsme měli první konzultaci s Luckou. Přijela k nám na odstranění strachů naší 15 měsíční fenky anglického kokršpaněla Sidy. Celá návštěva a výcvik probíhal úžasně přirozeně a ve velmi milé atmosféře. Od Lucky jsme se dozvěděli kromě toho, jak pracovat se Sidy na odstranění strachů, tak i spoustu užitečných rad a informací, které jsou ve své podstatě jednoduché a velmi účinné. Vše nám ukázala v praxi. A také jak se máme chovat my k Sidy a pochopit její myšlení a chování. Od sobotní návštěvy je Sidy klidnější, pohodovější. Ještě nikdy jsme se nesetkali s tak profesionálním a zároveň nenásilným a pozitivním přístupem k výchově a výcviku psa. A to jsme absolvovali jak psí školku, tak klasický cvičák, tak i přímo výcvik s cvičitelkou jen pro Sidy. Lucka má úžasný cit a pochopení pro chování psů a myslím, že jim opravdu rozumí. Konzultaci s Luckou bych doporučila všem, kteří mají psa a potřebují pomoci. Přesvědčili jsme se, že někdy stačí změnit opravdu jen pár návyků a upravit naše chování a myšlení a vše je o 100 % lepší. Ještě jednou Lucce moc děkujeme.

Zuzka a Sidy

Problém začlenění nového pejska do smečky úspěšně vyřešen! ? To vše jen přes mou „Konzultaci e-mailem“. První e-mail po praktikování mých rad a doporučení: „Po prvním společném venčení jsem nadšená. Strašně mi pomohla rada, že máme Čerta držet zpátky a dávat najevo, že toto chování ne. Bála jsem se mu zakazovat hru. Velice brzy to pochopil. Osvědčilo se mi, že jsem si sama vzala oba psy (Čerta a Fíka) a během procházky jsem je korigovala (hlavní bylo, že jsem brzdila Čerta, když podnikal „výpad“ na Fíka s jasným povelem NESMÍŠ). Během chvilky běželi vedle sebe v naprostém klidu. Absolutní radost jsem zažila, když všichni tři měli u sebe hlavy a bez známek agrese se jako kámoši přetahovali o označkované místo na cestě. V tu chvíli jsem i věřila, že to dokážeme.“ Druhý e-mail: „Tak jsme to dokázali! Dnes byl u nás Čert celý den spolu s našimi. Úžasný! Po společné procházce jsem na zahradě všechny tři odepla z vodítka a ….. vůbec nic. Naprostá pohoda. Bez těch vodítek se krásně vykreslila situace ve smečce. Fík je totálně podřízený. Chodí k Čertovi, staví se k němu bokem a nechá se očuchat. Pokud to Čert přežene tak si Fík udělá pořádek a je klid. Běhají spolu po zahradě jako největší kámoši. Fík vyhledává jeho pozornost a Čert se snaží respektovat jeho prostor. Neskáče na něj ani ho nehoní. Opravdu poklidná atmosféra. Jsem šťastná. Nemožné se stalo skutečným.

Martina a zleva Čert, Ája a Fík

Komunikace se zvířaty

Na zvířata (různá, nejen psy) se aktivně napojuji již od roku 2014, ale k oboustranné komunikaci mi velmi pomohl kurz Interspecies Communication & Nature Immersion (Mezidruhová komunikace a pohroužení se do přírody), který jsem absolvovala v srpnu 2016 ve Skotsku. Lektorky, které nás školily byly obě žákyněmi Anny Breytenbach.

Více nejen o Anně, ale i dalších komunikátorech, resp. komunikaci se zvířaty jako takové, se můžete dozvědět v následujících videích:

Úryvek se slovenskými titulky (zapnete si je v pravém dolní rohu pod videem) ZDE >>

Celý film v anglickém jazyce můžete shlédnout ZDE >>

Ke komunikaci se zvířetem potřebuji jeho fotografii, jméno a místo, kde se nachází (město/vesnice).

Odměna za komunikaci je 500,- Kč.

Reference k mezidruhové komunikaci

Lucie nám kontaktem na dálku s naší fenkou Karin zprostředkovala vhled do jejího psího vnímání a cítění, a navíc nás obohatila o některé zajímavé informace, které pozoruhodně odpovídaly skutečnosti. Lucii bych doporučila jako citlivou a vnímavou komunikátorku se zvířaty.

Iveta a Karin

Díky Lucii jsme se dozvěděli, proč Bella, která k nám přišla jako nalezenec v bídném stavu, nechtěla chodit na zahradu a na vycházky už vůbec ne. Nyní to již díky její komunikaci s Bellou víme. Bojí se štírů! Evidentně s nimi měla co dočinění v minulosti. Lucii vřele doporučuji, využívám ji i ke komunikaci s některými z mých 7 koček. Jen tak dál, Lucie! Marijke Kokkalidou, Kalamaria, Greece

Marijke a Bella

Zadejte své jméno a e-mail a získejte eBook ZDARMA!

Stažením mého ebooku v hodnotě 199,- Kč zcela ZDARMA Vás budu brát jako svého milého zákazníka a protože vidím, že Vás toto téma zajímá, i v budoucnu Vám budu zasílat hodnotné e-maily s podobnou tématikou.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Ing. Lucie Kotýnková) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších zajímavých e-mailů.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko "Odhlásit" na konci každého zaslaného e-mailu.

You have Successfully Subscribed!

Zadejte své jméno a e-mail a získejte eBook ZDARMA!

Stažením mého ebooku v hodnotě 99,- Kč zcela ZDARMA Vás budu brát jako svého milého zákazníka a protože vidím, že Vás toto téma zajímá, i v budoucnu Vám budu zasílat hodnotné e-maily s podobnou tématikou.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Ing. Lucie Kotýnková) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších zajímavých e-mailů.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko "Odhlásit" na konci každého zaslaného e-mailu.

You have Successfully Subscribed!