Ceník mých služeb

 

NOVINKA!!! Telefonická konzultace se nově nemusí týkat jen vašich zvířecích miláčků, ale mohu pomoci i vám samotným!

Poslední dobou se hodně zaměřuji na terapii přírodou a mezidruhovou komunikaci (komunikaci se zvířaty). Oboje vás mohu naučit, abyste si pobyt v přírodě užili ještě více naplno a mohli zblízka pozorovat divoká zvířata a zároveň se uzdravovat a nabíjet se energií.

Provádím osobní a telefonické konzultace.

Poskytuji také odborné poradenství v oblasti výchovy a výcviku psů.

Ceny jsou za čas, který vám věnuji a také z nich hradím své další vzdělávání.

Neustálé zdokonalování svých znalostí a dovedností je pro mne velice důležité.
Pak svým klientům mohu maximálně pomoci.

!NOVINKA: Telefonická konzultace je nově nejen pro vaše zvířecí miláčky, ale i pro vás! 😉

Co byste měli vědět, než si mou telefonickou konzultaci objednáte?

  • mám individuální přístup – konzultace je „šitá na míru“ vašemu problému, který momentálně řešíte
  • nehodnotím, nesoudím, nekritizuji, ale pomáhám vám
  • při konzultacích se řídím nejen svými znalostmi a zkušenostmi, ale i intuicí, která mi při práci velmi pomáhá, zejména při osobním kontaktu
  • vždy se snažím řešit vše snadno, jednoduše, rychle a hlavně V KLIDU! ?

 

Co díky mým konzultacím získáte?

Klid a vyrovnanost! ?

 

Kdy platím za konzultaci?

VŽDY budete platit až poté, co vám pomohu. Tedy poté, co budete s mou konzultací spokojeni! Za telefonickou konzultaci platíte po její realizaci převodem na můj účet. Podklady k platbě vám pošlu obratem po proběhlé konzultaci.

Z důvodu větší vytíženosti budu volat já vám. Prosím klikněte na tlačítko „Objednat“ a na stránce, která se vám potom otevře vyplňte, ve které dny, časy (rozmezí) by se vám hodilo, abych vám zavolala a naše telefonická konzultace proběhla.  Na konci telefonické konzultace (poté, co budete vědět, jak postupovat) vám dle uběhnutého času sdělím cenu hovoru, kterou mi po jeho ukončení zašlete na můj účet. Cenu uvedenou níže mám stanovenou za 30 minut hovoru. Pokud telefonická konzultace trvá déle, platí se vždy poměrná cena zaokrouhlená nahoru. Např. za 40 minut hovoru zaplatíte 40 x (250/30) = 333,33, cena bude tedy 334,- Kč. Detaily k platbě vám vždy ještě zašlu e-mailem/SMS zprávou po skončení našeho hovoru. 

Terapie přírodou se mnou jako průvodcem!

Důležitost pobytu v přírodě je známá snad všem, ale ne všichni jí praktikují, nebo „správně“ praktikují.

Pobyt v přírodě je sám o sobě léčivý. S mou pomocí se vám uleví ještě o to víc a rychleji. Dám vám tipy, jak se v přírodě ještě více uzemnit, zklidnit a nabít energií a poté to budete moci využívat dále vy sami.

Pokud by tedy někdo chtěl, může využít mých letitých zkušeností jak z oblasti osobního a duševního rozvoje, tak i z oblasti splynutí s přírodou a mezidruhové komunikace (viz Můj příběh).

Veškeré informace k této mé nové službě naleznete ZDE >>

Mezidruhová komunikace – komunikace se zvířaty/stromy/rostlinami…

Na zvířata (různá, nejen psy) se aktivně napojuji již od roku 2014, ale k oboustranné komunikaci mi velmi pomohl kurz Interspecies Communication & Nature Immersion (Mezidruhová komunikace a pohroužení se do přírody), který jsem absolvovala v srpnu 2016 ve Skotsku. Lektorky, které nás školily byly obě žákyněmi Anny Breytenbach.

Více nejen o Anně, ale i dalších komunikátorech, resp. komunikaci se zvířaty jako takové, se můžete dozvědět v následujících videích:

Úryvek se slovenskými titulky (zapnete si je v pravém dolní rohu pod videem) ZDE >>

Celý film v anglickém jazyce můžete shlédnout ZDE >>

Ke komunikaci se zvířetem potřebuji jeho fotografii s pohledem do očí a hrudníkem, jméno (oslovení zvířete) a místo, kde se nachází (město/vesnice). Pak mi stačí sdělit problém – co se zvířetem řešíte, nebo 1-4 (max. 5) otázek. Zpracuji si pro potřebu komunikace fotografii/fotografie, otázky (někdy musím poupravit pro lepší komunikaci) a pak dojde ke 2 komunikacím. Vše provádím v hluboké meditaci bez wifi a dalších rušivých vlivů. Po obou komunikacích provádím přepis obou výpisů (z rukopisu do počítače) a v ceně je i cca 20 minutový telefonický hovor po komunikacích, pro případné upřesnění získaných informací.

Celková odměna za vše výše popsané je 1 000,- Kč. 500,- Kč se platí jako nevratná záloha předem. 500,- Kč doplatek po zaslání výpisů z komunikací a telefonickém hovoru. Mezidruhová komunikace je velice namáhavá na koncentraci, tudíž je energeticky náročná, a proto je záloha 500,- Kč za můj čas a energii do komunikací vložené.

 

Mezidruhová komunikace (Komunikace se zvířaty) – zasvěcení online nebo v terénu

Standardně provázím jednu osobu – jeden na jednoho. Pokud by byl zájem více osob najednou (přátel), není to pro mne problém, ale upřednostňuji co největší individuálnost, takže skupinku do max. 6 osob. Cena za jednotlivce by se pak snížila z 1500,- na 1000,-Kč /60 min.

Sejdeme se blízko mého bydliště na Domažlicku na parkovacím místě a pěšky dojdeme do lesa, kde si vybereme jeden ze vrzrostlých buků, které nám při komunikaci pomohou. Při procházce na místo si projdeme trochu teorie, ale i praktických tipů pro komunikaci. Ke konci cesty se již fyzicky i psychicky zklidňujeme, a to i díky poslechu meditace, kterou si pustíme. Začneme se více napojovat na přírodu kolem nás a splývat s ní. Odměnou nám může být pohled a poslech zvířat, která zde žijí.

Více info ZDE >>

Reference k mezidruhové komunikaci

Adoptovala jsem před dvěma měsíci malou čivavu Elzu, která byla v původní rodině týraná. Já, absolutní nepejskař. Dostala jsem hned na začátku od Lucie důležitou podporu pro své rozhodnutí si Elzu nechat a dát našemu soužití šanci. Vnímám pořád větší a větší klid nás obou, pejska i mě. Prostřednictvím Lucie mi přišly informace o tom, co Elza prožívala. Jako nádherný dar jsem dostala láskyplný vzkaz, který mi od Elzy Lucie předala: „Jsem Janě neskonale vděčná, že se mě ujala. Je nesmírně laskavá a dobrosrdečná. S velkým srdcem. Nikdy nezapomenu, co pro mě udělala a stále dělá. Snad jí její dobrotu svou láskou vrátím zpět.“ Jdeme dál a já věřím, že Elza bude prožívat klid, důvěru a lásku a že se postupně přestane bát i mužů. Je to na dobré cestě. Velký dík Lucie za Tvou podporu. Jana L. Plzeň

Jana a Elza

Lucie nám kontaktem na dálku s naší fenkou Karin zprostředkovala vhled do jejího psího vnímání a cítění, a navíc nás obohatila o některé zajímavé informace, které pozoruhodně odpovídaly skutečnosti. Lucii bych doporučila jako citlivou a vnímavou komunikátorku se zvířaty.

Iveta a Karin

Díky Lucii jsme se dozvěděli, proč Bella, která k nám přišla jako nalezenec v bídném stavu, nechtěla chodit na zahradu a na vycházky už vůbec ne. Nyní to již díky její komunikaci s Bellou víme. Bojí se štírů! Evidentně s nimi měla co dočinění v minulosti. Lucii vřele doporučuji, využívám ji i ke komunikaci s některými z mých 7 koček. Jen tak dál, Lucie! Marijke Kokkalidou, Kalamaria, Greece

Marijke a Bella

Reference k zasvěcení do mezidruhové komunikace

Co říká na zasvěcení moje první online žákyně Veronika?

 

„Moc děkuji za příjemné a úplně jiné dopoledne. Bohužel se člověk nemůže sejít v dnešní době osobně, ale musím říct, že on-line výklad mi i tak přišel naprosto dostačující a jasný. Dozvěděla jsem se vše potřebné a už se těším na komunikace s chlupáči. 🙂 “

 

A co by dodala moje žákyně, nyní již kolegyně komunikátorka Aneta?

„O komunikaci se zvířaty se zajímám vlastně od malička od doby, kdy jsem četla knihu Zvířata mluví od Penelope Smith. Dlouho jsem však nemohla najít nikoho, kdo by ji učil u nás. Mezitím jsem komunikaci zvířat vystudovala na vysoké škole a dostala z ní doktorát, i když to je něco trochu jiného… Po opětovném hledání jsem našla Lucku Kotýnkovou, ke které jsem na zasvěcení přijela a hned jsme si sedly. Už domluva s ní byla mým potěšením. Je to člověk s otevřeným srdcem plným lásky k lidem i zvířatům. Nyní spolu občas řešíme některé složitější případy v komunikaci mezi světem naším a světem zvířat. Lucce moc děkuji především za milý přístup, rady, tipy a za to, že mi otevřela úplně nový svět.

Jakmile se komunikaci se zvířaty naučíte, je třeba ji neustále praktikovat a pracovat na sobě, abyste nevyšli ze cviku. Věřím, že čím víc nás bude, tím lepší život pro zvířata se nám povede vytvořit díky porozumění, které mezi sebou budeme mít.“

Ing. Aneta Baklová, Ph.D.

www.hlidanimazlicku.cz

Vzkazy zvířat se svolením majitelů

Reference

Spojila jsem se s paní Lucií telefonicky. Rozhovor byl velice příjemný. Vyslechne, ujistí, poradí. Určitě se na ní neváhejte obrátit s jakýmkoli problémem.

Linda a Tichošlápek

V sobotu jsme měli první konzultaci s Luckou. Přijela k nám na odstranění strachů naší 15 měsíční fenky anglického kokršpaněla Sidy. Celá návštěva a výcvik probíhal úžasně přirozeně a ve velmi milé atmosféře. Od Lucky jsme se dozvěděli kromě toho, jak pracovat se Sidy na odstranění strachů, tak i spoustu užitečných rad a informací, které jsou ve své podstatě jednoduché a velmi účinné. Vše nám ukázala v praxi. A také jak se máme chovat my k Sidy a pochopit její myšlení a chování. Od sobotní návštěvy je Sidy klidnější, pohodovější. Ještě nikdy jsme se nesetkali s tak profesionálním a zároveň nenásilným a pozitivním přístupem k výchově a výcviku psa. A to jsme absolvovali jak psí školku, tak klasický cvičák, tak i přímo výcvik s cvičitelkou jen pro Sidy. Lucka má úžasný cit a pochopení pro chování psů a myslím, že jim opravdu rozumí. Konzultaci s Luckou bych doporučila všem, kteří mají psa a potřebují pomoci. Přesvědčili jsme se, že někdy stačí změnit opravdu jen pár návyků a upravit naše chování a myšlení a vše je o 100 % lepší. Ještě jednou Lucce moc děkujeme.

Zuzka a Sidy

Problém začlenění nového pejska do smečky úspěšně vyřešen! ? To vše jen přes mou „Konzultaci e-mailem“. První e-mail po praktikování mých rad a doporučení: „Po prvním společném venčení jsem nadšená. Strašně mi pomohla rada, že máme Čerta držet zpátky a dávat najevo, že toto chování ne. Bála jsem se mu zakazovat hru. Velice brzy to pochopil. Osvědčilo se mi, že jsem si sama vzala oba psy (Čerta a Fíka) a během procházky jsem je korigovala (hlavní bylo, že jsem brzdila Čerta, když podnikal „výpad“ na Fíka s jasným povelem NESMÍŠ). Během chvilky běželi vedle sebe v naprostém klidu. Absolutní radost jsem zažila, když všichni tři měli u sebe hlavy a bez známek agrese se jako kámoši přetahovali o označkované místo na cestě. V tu chvíli jsem i věřila, že to dokážeme.“ Druhý e-mail: „Tak jsme to dokázali! Dnes byl u nás Čert celý den spolu s našimi. Úžasný! Po společné procházce jsem na zahradě všechny tři odepla z vodítka a ….. vůbec nic. Naprostá pohoda. Bez těch vodítek se krásně vykreslila situace ve smečce. Fík je totálně podřízený. Chodí k Čertovi, staví se k němu bokem a nechá se očuchat. Pokud to Čert přežene tak si Fík udělá pořádek a je klid. Běhají spolu po zahradě jako největší kámoši. Fík vyhledává jeho pozornost a Čert se snaží respektovat jeho prostor. Neskáče na něj ani ho nehoní. Opravdu poklidná atmosféra. Jsem šťastná. Nemožné se stalo skutečným.

Martina a zleva Čert, Ája a Fík

Zadejte své jméno a e-mail a získejte eBook ZDARMA!

Stažením mého ebooku v hodnotě 199,- Kč zcela ZDARMA Vás budu brát jako svého milého zákazníka a protože vidím, že Vás toto téma zajímá, i v budoucnu Vám budu zasílat hodnotné e-maily s podobnou tématikou.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Ing. Lucie Kotýnková) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších zajímavých e-mailů.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko "Odhlásit" na konci každého zaslaného e-mailu.

You have Successfully Subscribed!

Zadejte své jméno a e-mail a získejte eBook ZDARMA!

Stažením mého ebooku v hodnotě 99,- Kč zcela ZDARMA Vás budu brát jako svého milého zákazníka a protože vidím, že Vás toto téma zajímá, i v budoucnu Vám budu zasílat hodnotné e-maily s podobnou tématikou.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Ing. Lucie Kotýnková) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších zajímavých e-mailů.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko "Odhlásit" na konci každého zaslaného e-mailu.

You have Successfully Subscribed!