Mezidruhová komunikace – zasvěcení

Dozvíte se základy mezidruhové komunikace a poté se již vrhneme na praxi. 😉

Jak zasvěcení do mezidruhové komunikace probíhá?

Standardně provázím jednu osobu – jeden na jednoho. Pokud by byl zájem více osob najednou (přátel), není to pro mne problém, ale upřednostňuji co největší individuálnost, takže skupinku do max. 6 osob. Cena za jednotlivce by se pak snížila z 1500,- na 1000,-Kč /60 min.

Sejdeme se blízko mého bydliště na Domažlicku na parkovacím místě. Poté půjdeme pěšky a při procházce si projdeme trochu teorie, ale i praktických tipů pro komunikaci. Ke konci cesty se již fyzicky i psychicky zklidňujeme, a to i díky poslechu meditace, kterou si pustíme. Začneme se více napojovat na přírodu kolem nás a splývat s ní. Odměnou nám může být pohled a poslech zvířat, která zde žijí.

Poté si v přírodní památce vybereme společný strom, který s námi oběma (skupinkou) bude rezonovat. Dovolíme se ho, zda pod ním můžeme provést Meditaci spojení a poprosíme ho o pomoc. Některé stromy v této přírodní památce jsou staré a moudré, tudíž i velice silné a nápomocné.

Ujistím se, že víte všechny potřebné informace před první komunikací, např. jak klást otázky – to je důležitá část!

Následuje společný poslech meditace, kterou jsem si vytvořila na míru a namluvila na diktafon. Tu vám poskytnu jak v tištěné, tak i online verzi + nahrávku mé meditace (zašlu mailem po zasvěcení). Meditaci si tedy můžete dále různě upravovat k obrazu svému a namluvit si ji svým hlasem. 😉

Po vaší první Meditaci spojení se mnou máte prostor na doplňující otázky a pak se již společně odebíráme k parkovacímu místu. Poté se rozloučíme, já vám obratem mailem odešlu Meditaci spojení v psané i mluvené verzi a vy již můžete praktikovat sami.

Budeme nadále ve spojení, pokud byste něco potřebovali, protože je mi jasné, že můžete mít dotazy i poté, co budete sami mezidruhovou komunikaci provádět.

Před příjezdem

Ideální je před komunikací být buď úplně na lačno, nebo jíst lehké jídlo – ovoce (skvělá jsou jablka) a pít hodně čisté vody. Já piji vodu ze studánky, a pokud je komunikace odpoledne a ne ráno a mám potřebu jíst, jím jablka z naší zahrádky. S sebou si tedy vezměte dostatek čisté vody a případně nějakou lehkou svačinku. Ideálně si jí sníte až po komunikaci.

Můžete si vzít podložku na sezení, jelikož budeme sedět na zemi. V době sucha můžeme sedět na zemi jen tak, čím méně materiálů mezi zemí a námi, tím lépe. Čím přírodnější materiály to jsou, tím také lépe. Já většinou sedím rovnou na zemi, žádné podložky nepoužívám. Případně si vezměte náhradní oblečení, v lese se můžete převléknout kdekoli neviděni lidmi. 🙂

Po celou dobu můžete jít bosí, nebo v co nejtenčích či přírodních botách, není to však podmínkou, jen vám to může pomoci se lépe na přírodu napojit. 

Doporučuji psací potřeby, abyste si mohli zapisovat své otázky a odpovědi, ale i dojmy z komunikace a prostě co vás napadne.

Čemu se před příjezdem vyhnout

Vyhněte se konzumaci alkoholu, kofeinu a teinu. Na probuzení stačí čistá voda nebo se pořádně rozdýchat. Před komunikací je trocha únavy naopak nápomocná. 🙂

Cena za službu

Dopravné je ZDARMA. 🙂

Termín zasvěcení je možný i v odpoledních hodinách, o víkendech a svátcích, a to BEZ PŘÍPLATKU! ?

Vždy se však na konkrétním místě, datu a hodině (časovém rozmezí) dohodneme dostatečně předem. Zasvěcení většinou trvá mezi 3-4 hodinami. Cena 1500,- Kč je za 60 min. a platíte poměrnou cenu. Např. za 3,5 hodiny zaplatíte 3,5 x 1500,- Kč = 5250,- Kč. Platba za mou službu proběhne po zasvěcení v hotovosti.

4 + 10 =

Rekapitulace

  • Při procházce si projdeme trochu teorie, rady a tipy, které jsem za roky komunikací nasbírala a ověřila si v praxi.
  • Ke konci procházky si zapneme meditaci, která nás zklidní a pomůže nám napojit se na přírodu a splynout s ní.
  • Společně si vybereme strom, který s námi bude rezonovat a pomůže nám se lépe napojit.
  • Ujistím se, že vám je vše jasné, doporučím vám, jak klást otázky a poté se začneme napojovat díky Meditaci spojení.
  • Po meditaci pod mým vedením máte prostor na otázky.
  • Nadále budeme samozřejmě v kontaktu a vy se mě můžete ptát ještě na další otázky a doporučení. 🙂

Zadejte své jméno a e-mail a získejte eBook ZDARMA!

Stažením mého ebooku v hodnotě 199,- Kč zcela ZDARMA Vás budu brát jako svého milého zákazníka a protože vidím, že Vás toto téma zajímá, i v budoucnu Vám budu zasílat hodnotné e-maily s podobnou tématikou.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Ing. Lucie Kotýnková) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších zajímavých e-mailů.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko "Odhlásit" na konci každého zaslaného e-mailu.

You have Successfully Subscribed!

Zadejte své jméno a e-mail a získejte eBook ZDARMA!

Stažením mého ebooku v hodnotě 99,- Kč zcela ZDARMA Vás budu brát jako svého milého zákazníka a protože vidím, že Vás toto téma zajímá, i v budoucnu Vám budu zasílat hodnotné e-maily s podobnou tématikou.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Ing. Lucie Kotýnková) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších zajímavých e-mailů.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko "Odhlásit" na konci každého zaslaného e-mailu.

You have Successfully Subscribed!