ebook Řeč těla psa + verbální projevy je HOTOV!

Tak se mi to přeci jen povedlo a ještě k tomu před Vánoci! 😉

Trvalo mi to déle než rok a fakt jsem po večerech a víkendech makala, aby byl ebook dokonalý (tedy alespoň z mého úhlu pohledu ;-)).

A protože máme adventní čas a ještě k tomu 24 dní do 31.12.2017, rozhodla jsem se vám zpříjemnit vánoční atmosféru tím, že vám svůj zbrusu nový ebook dám za opravdu výjimečně nízkou cenu.

Hodnota této el. knihy je 429,- Kč / 20 €, ale do 31.12.2017 vám jej dám jen za 300,- Kč / 14 € (pro občany EU mimo ČR 12 € + DPH).

Pro majitele ebooku Snadno zbavte svého psa strachu z čehokoli DALŠÍ SLEVA!!!

K tomu všemu, jako poděkování za věrnost, dám další slevu těm, co již vlastní můj ebook Snadno zbavte svého psa strachu z čehokoli pomocí mých 7 kroků. Pokud si tento můj ebook zakoupíte ještě do 31.12.2017, budete mít na slevu na ebook Řeč těla psa + verbální projevy také nárok! 😉

Pro ty je cena do 31.12.2017 jen 201,- Kč / 9,38 €!!!

 

Všem vám přeji krásné Vánoce!

Hodně štěstí, zdraví, spokojenosti a krásných chvil strávených s vašimi blízkými, a to i těmi chlupatými! 😉

Lucie Kotýnková - specialistka na zbavování strachů/fobií vašich pejsků, ale i výchovu a výcvik
Mým cílem je pomáhat lidem pochopit chování svého psa a dovést je k tomu, aby spolu správně komunikovali a rozuměli si. Také majitelům pomáhám díky jednoduchým krokům v klidu zbavit jejich psy strachů a fobií, a tím jim dopomáhám ke spokojenějšímu a šťastnějšímu společnému životu! Samozřejmě se zabývám i výchovou a výcvikem psů, a to v jakémkoli věku! Autorka ebooků: Jak poznat, že můj pes trpí strachem/fobií za 1 minutu, Snadno zbavte svého psa strachu z čehokoli pomocí mých 7 kroků, Řeč těla psa + verbální projevy a Jak psa NE/TRESTAT
Komentáře
  • Naučte se, jak poznat, že váš pes trpí strachem/fobií za 1 minutu

    Stáhněte si eBook zdarma a po jeho přečtení rozpoznáte v pár vteřinách jak obvyklé projevy strachu, tak i ty, které byste možná nečekali a tudíž vám pomůže přijít na příčiny nestandardního chování vašeho psa. Čeká vás i překvapení - BONUS NAVÍC! ;-)

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky