Snadno zbavte svého psa strachu z čehokoli pomocí mých 7 kroků

+ podrobné postupy u 15 nejčastějších příčin strachu u psů


Chcete získat konkrétní postupy ke zbavení vašeho pejska jakéhokoli strachu a získat tak svobodu, klid a radost pro něj i sebe?

Znám způsob, jak vašeho psa zbavit úzkostí, strachů či fobií a to snadnokdykoli a mnohem levněji, než když byste dojížděli za trenérem (behavioristou) a ztráceli tím drahocenný čas i peníze! ?

Když jsem to dokázala já, VY to dokážete taky!

I já se před mnoha lety potýkala se strachy svého psa – z veterináře, z jízdy autem, ale především z petard. Když byla moje fenka ještě mladý teenager, hodili k nám do takového průchodu puberťáci petardu a ona se pak k onomu místu nemohla ani přiblížit. Vzpínala se jako divoký kůň, nebo kňučela a choulila se do klubíčka.

I já tehdy zkoušela vše možné, abychom průchodem mohly projít a nic nezabíralo, až jednou….jsme průchodem PROŠLY! A nezůstaly jsme samozřejmě jen u jednoho projití. A pak už nebyl problém ani ono místo, ani petardy jako takové, takže Silvestry probíhaly úplně v klídku! ?

A v průběhu mnoha dalších let jsem se toho ještě hodně naučila a hodně si toho uvědomila  vytvořila jsem ten NEJLEPŠÍ postup jak psy strachů zbavit. A to ve srovnání s jinými metodami snadno, rychle a podstatně levněji!

Udělejte život sobě i svému pejskovi klidnější, jednodušší a radostnější!

e úžasné, když v praxi vidím, jak má metodika snadno a rychle funguje! Je úžasné, když z ustrašeného a nervózního pejska (a někdy i pána) udělám veselou dvojku, která si užívá klidu a pohody a je jedno kde zrovna jsou, s kým tam jsou a jaké zvuky se kolem šíří. ?

K mému 7 krokovému postupu jsem dospívala několik let a musela hodně studovat i praktikovat s různými psy. VY už to budete mít mnohem snazší! ? Mých 7 kroků a velmi podrobné postupy u 15 nejčastějších příčin strachů u psů vám dají konkrétní detailní postup, jak vašeho pejska strachu snadno zbavit!

CHCETE SE i vy SNADNO A RYCHLE naučit to, na co jsem já sama přicházela několik let?


Největší výhody mé metodiky:

N

SNADNO

zvládne ji opravdu každý, kdo se mými postupy bude řídit
N

KDYKOLI

se psem pracujete kdykoli máte čas a náladu
N

VELKÁ ÚSPORA ČASU A PENĚZ

než kdybyste museli dojíždět za behavioristou (psím trenérem)
N

VY SAMI – NEJVĚTŠÍ VÝHODA!

pes k vám získá ještě větší důvěru a respekt, váš vztah se prohloubí a vy se stanete skutečným vůdcem!
N

UNIVERZÁLNOST

aplikovatelnost 7 kroků na všechny možné příčiny strachu, na které si jen vzpomenete
N

EFEKTIVNOST

má metodika má vysokou účinnost při pravidelném praktikování. Strach je u psa odbourán velmi rychle a jednou provždy!

Není nic lepšího, než když něco zvládnete sami. Jistě, že si na zbavení strachu vašeho pejska můžete najmout cizího člověka….ale není lepší, když to dokážete VY SAMI?! ?

Váš pes bude mnohem klidnější ve vašich rukou, když VY mu budete pomáhat a podporovat ho ten strach překonat.

A jak se pak budete cítit VY, až to DOKÁŽETE?!


Věřte mi, z vlastní zkušenosti vím, že NENÍ NIC LEPŠÍHO než si pak oddychnout a říct si: „BOŽE, JÁ TO DOKÁÁÁÁZALA! JÁ SAMA!!!!“ ?

A pak sebe i svého psa samozřejmě náležitě odměňte! ?

Trvalo mi několik let, než jsem dospěla k tomu, co vím dnes. Ať již studiem, pozorováním či praktikováním na své fence a dalších psech. Poslední měsíce svého života jsem věnovala jen tomu, abych si své zkušenosti utříbila a vypracovala z nich univerzální metodiku pro zbavení psů strachů a fobií z jakékoli příčiny.

Dalo mi to hodně práce a věnovala jsem tomu hodně času a energie, ale vyplatilo se to! ? Své know-how si však nechci nechat jen pro sebe. Ráda vám předám, co rychle a účinně funguje. Ušetříte tím tedy spoustu času, jelikož vám dám přesný postup krok za krokem. 

Ve své praxi bohužel dost často pozoruji, že páníček se snaží psa strachu zbavit, ale některé postupy jsou tak nešťastné, že se nakonec stane pravý opak – pes má strach ještě větší, než měl. Proto je důležité postupovat vhodným způsobem. Protože jen snaha a dobrá víra nestačí. Důležitý je SPRÁVNÝ postup.

A co v tomto eBooku najdete?


$

Nejprve se dozvíte, co je důležité před samotným započetím práce se psem.

$

První kroky ke zbavení psa strachů/fobií.

$

Konkrétní 7 krokový postup univerzálně použitelný pro zbavení vašeho psa strachu z čehokoli.

$

Detailně popsané odlišné postupy práce se psy s úzkostí či mírným strachem a se psy s extrémním až fobickým strachem.

$

Také zde naleznete odlišné postupy při odbourávání strachu venku a uvnitř vašeho domova.

$

Detailní postupy jak zbavit vašeho psa strachu z 15 nejčastějších příčin:  

$

z bouřky

$

z ohňostrojů (či jiných zvuků)

$

separační úzkosti – strachu být sám doma

$

z veterináře

$

z jízdy autem

$

z chůze po schodech/eskalátorech

$

z mužů

$

z cizích lidí

$

z dětí

$

z objektů (nacházejících se venku i uvnitř)

$

z klobouků a slunečních brýlí

$

z vody

$

z jiných zvířat

$

ze mě

$

neuvěřitelný strach ze všeho – jak postupovat?

$

V eBooku řeším i jak vzniku strachů a fobií předcházet – prevence.

$

V závěru pak naleznete další rady a tipy.

V této OJEDINĚLÉ PUBLIKACI, která na českém trhu zatím velmi chyběla (a nejen na českém), dostanete velmi detailní praktické postupy, jak svého psa strachu zbavit krůček po krůčku a to jednou provždy.  To vše na 40 stránkách o 8 651 slovech. Zdůrazňuji co je nejdůležitější před zahájením práce se psem, v jejím průběhu i po skončení.

Do tohoto eBooku jsem dala úplně vše, co ke zbavení vašeho psa strachu potřebujete a co jsem se za poslední léta naučila.

V hlavě mi hlodal malý červíček……“Nedávej do toho eBooku úplně všechno, nech si něco na příště!“ Ale pak jsem si řekla, že to neudělám. Že vám tam dám VŠE, co jsem se naučila a znám. Protože to, co skutečně CHCI a niterně cítím je, aby byli všichni pejsci a jejich páníčci co nejšťastnější a nejspokojenější. Proto to přeci dělám. Ne pro sebe, ale pro ty němé tváře a jejich milé paničky a páníčky.

Hodnota tohoto ebooku je 749,- Kč NYNÍ si jej však můžete pořídit jen za 555,- Kč/ cca 22 €. Je to málo, nebo moc za to, že váš pejsek získá zase pocit klidu a radosti a vy s ním? Za to, že už se nebude muset NIKDY BÁT. Jeho strach už nebude nikdy omezovat ani jeho ani vás. Budete oba svobodní, klidní, šťastní a spokojení! 🙂

Bez práce nejsou koláče

Tento eBook je napsán pro ty z vás, kteří chcete svému pejskovi SKUTEČNĚ POMOCI. Myslíte to VÁŽNĚ a jste ochotni pro to něco udělat. Nejen si eBook zakoupit, ale hlavně si ho přečíst a řídit se mými radami. Praktikovat je na DENNÍ bázi, a to několikrát denně a během pár týdnů (max. měsíců) svého pejska strachu zbavit jednou PROVŽDY.

Takže pokud sháníte řešení BEZ jakéhokoli svého přičinění, NENÍ tento eBook pro vás.

Má metodika je SNADNÁ, KONKRÉTNÍ, DETAILNÍ, ale musíte ji praktikovat. A to pravidelně, denně, vícekrát denně. Celkem je to denně JEN na pár minut, ale jakmile nebudete pravidelně nacvičovat, váš pes se strachu jen tak nezbaví.

Je to jako s pěstováním rostlinky. Chcete, aby byla samostatná a už si rostla podle svého venku na zahradě a bez péče? Ale ze začátku, když je ještě semínko, potřebuje vaši denní péči. Zalévání minimálně 2x denně. Nesmíte ji přelít, ale ani nechat uschnout. Stejné je to i při praktikování mé metodiky. Nejdříve několikrát denně chvilku nacvičujete a po pár týdnech či měsících už JE PO STRACHU!

Je JEN NA VÁS, zda a jak moc chcete svému pejskovi skutečně pomoci a tím sobě a svému okolí značně zjednodušit a zpříjemnit život.

Nyní tedy máte 2 možnosti:

Buď se rozhodnete pro skutečnou změnu k lepšímu a ještě s pocitem, že jste svému pejskovi POMOHLI VY SAMI! Tím se vám také skutečně změní život. Tolik věcí jste nemohli díky strachu či fobii svého psa dělat a po zbavení vašeho pejska strachu je DĚLAT BUDETE! ZÍSKÁTE vytouženou SVOBODU! 🙂

Nebo bude trpět nejen váš pejsek, ale i vy s ním, když uvidíte, jak se bojí, a budete omezeni o aktivity, které nemůžete kvůli jeho strachu provádět…. :-/

Pokud chcete POMOCI SVÉMU PEJSKOVI VY SAMI, klikněte na tlačítko níže! 😉

A co když si najmu profesionálního behavioristu (trenéra)?

To samozřejmě můžete, ale já právě dávám důraz na to, že VY = PÁNÍČEK pomáháte svému psovi překonat jeho strach. To neskutečně prohloubí váš vztah a důvěru. Důvěra je u překonávání strachu VELICE DŮLEŽITÁ. Ke komu má pes největší důvěru? Většinou je to jeho páníček, ne cizí osoba. I když je to specialista v oboru.

Většina behavioristů na své stránky vůbec nedává ceny za hodinu „tréninku“. Když už je tam náhodou dá, jsou to ceny za semináře na několik dní. Tudíž v rámci tisíců, většinou mezi 2 000,- až 3 000,- Kč. 

Také chci poukázat na to, že pokud už se rozhodnete pro trénink cizí osobou, většinou trvá (i s ohledem na dojíždění) min. 60 minut, a to je pro ustrašeného psa najednou dosti velké sousto. Může to špatně snášet.

Já jsem pro časté praktikování po „malých“ dávkách.

Pokud byste však chtěli využít mých osobních služeb, můžete si z mého výčtu vybrat ZDE >>

Jelikož vám chci se zbavováním vašeho pejska strachu maximálně pomoci, připravila jsem pro vás ještě 5 bonusů zcela ZDARMA! Ty vám pomohou snadno a rychle aplikovat mé rady v praxi! 

To VŠE jen za 749,- Kč NYNÍ 555,- Kč/ cca 22 €.

A budete tak mít kompletní podrobné informace a pomůcky k tomu, abyste svého pejska zbavili všech možných strachů, s jakými se lze setkat.

Kupte si můj eBook TEĎ a 5 SKVĚLÝCH bonusů, které mají hodnotu 540,- Kč/ cca 20 €, k němu dostanete zcela ZDARMA!

 

N

3 minutová nahrávka silné bouřky

Prudký déšť, vítr, hlasité hromy. Perfektní pro praktikování překonávání strachu vašeho pejska z bouřky. Nemusíte na bouřku čekat, když je venku jasno, nebo někde kvalitní nahrávku složitě hledat na internetu. Můžete tak začít s překonáváním již dnes! ? Nahráváno v režimu velmi vysoké kvality.

            ZDARMA

N

3 minutová nahrávka ohňostroje

Oslavování Silvestra, nepřetržitý sled petard. Perfektní pro praktikování překonávání strachu vašeho pejska z ohňostroje/petard. Už se Silvestra nebude muset bát ani váš pejsek, ani vy. Začněte s překonáváním strachu vašeho psa z petard dostatečně dopředu! ? Nahráváno v režimu velmi vysoké kvality.

            ZDARMA

N

3 minutová nahrávka zvuku vysavače

Nahrávka zvuku vysavače v akci. Perfektní pro praktikování překonávání strachu vašeho pejska ze zvuku vysávání. Nemusíte každý den vysávat, abyste svého psa strachu zbavili. Pouštějte mu mou nahrávku a odvádějte při tom jeho pozornost, a to již dnes! ? Nahráváno v režimu velmi vysoké kvality.

            ZDARMA

N

Strachu zbaveníček na 12 týdnů

Deníček „Strachu zbaveníček“, do kterého si budete denně zaznamenávat své postupné úspěchy a nakonec i svůj vytoužený cíl! ? Na každý strach se používá jednotlivý „Strachu zbaveníček“. Nejprve si vyplníte příčinu, projevy a míru strachu pejska. Dále si vyplníte „Vytoužený finální stav pejska“, kterého chcete dosáhnout. ? A pak již začínáte psát svůj „Strachu zbaveníček“. Den po dni, nácvik po nácviku. Po každém týdnu následuje souhrnné srovnání.

            ZDARMA

5. Bonusem je přístup do Členské sekce ZDARMA, kde jsou Bonusové články, ale i audia a videa a další tipy, které jsem do ní postupně vložila. 😉

Budete tak snadno vědět, jak svého psa strachu zbavit, a to co nejrychleji a nejsnadněji!

Samozřejmě vám budu k dispozici pro případné dotazy či další pomoc, abyste svého psa strachu skutečně s mou pomocí zbavili!

Jaká je hodnota 555,- Kč/ cca 22 €?

$

1 top/tričko

$

1 bota

$

½ nádrže benzínu do menšího auta

$

Ø cena JEDNOHO BALENÍ PŘÍPRAVKU na zklidnění vašeho psa

Nadšené ohlasy od majitelů tohoto eBooku! ?

Luciin eBook o zbavení psa strachu jsem přečetla jedním dechem. Jednoduchou a srozumitelnou formou mi popsal návod, jak můžu pejskovi pomoci se strachů zbavit. Lucie vysvětluje svůj postup obecně, ale věnuje se i konkrétním trikům u jednotlivých strachů. Mám malou a lekavou fenku, bojí se a je štěkavá. Už se těším, jak si budeme společně hrát a přitom pracovat na odbourávání jejích strachů. Bude to chtít pravidelnou práci a snahu nás obou, ale výsledek se jistě dostaví.

Lucie Krausová a Frida

Daňový vySvětLOVNÍK, www.luciekrausova.cz

Hlavne po Silvestri ma vždy mrazí koľko psíkov je stratených, koľko smutných ľudí lepí plagáty a prosí všetkých svojich priateľov, aby im pomohli hľadať. Nehovoriac o petardách, búrkach, silných zvukoch, ktoré môžu podobnú situáciu spôsobiť kedykoľvek počas roka. Všetci svojich psov zbožňujeme a chceme, aby s nami boli čo najdlhšie. Naša Veny sa bála streľby, búrky, silných zvukov. Mala strach z cudzích ľudí (špeciálne chlapov a detí). Vedela som, že to musím zmeniť. Dnes sa za neznámymi až ťahá a Silvester prespí spokojne doma. Tieto veľké zmeny nastali práve vďaka postupom, ktoré sú podrobne opísané v eBooku. Táto knižočka je skvelá. Dáva presný návod na to, ako zvládnuť strach, či fóbiu svojho psíka. Nech je akákoľvek. Nenásilnou formou, prirodzene, pozitívne a za krátku dobu. Stačí pár minút denne. A to je dôležité.

Margaréta Koklesová

www.koklesova.sk

E-book jsem si pořídila proto, že popisuje a řeší nejčastější příčiny strachů u psů a s několika z nich se potýká i můj pejsek. Lucčiny rady a tipy už jsme začali zkoušet a pejsek reaguje moc dobře, takže je vidět, že fungují. Líbí se mi i bonusy v podobě zvukových souborů, díky kterým můžu pomáhat pejskovi zvykat si třeba na bouřku nebo vysavač. Tento e-book splnil všechna má očekávání a dozvěděla jsem se i spoustu zajímavých informací navíc. Oceňuji také to, že se na autorku můžu obrátit s jakýmkoliv dotazem. Doporučuji ho všem, jejichž pejsek se něčeho bojí a rádi byste ho těchto strachů společnými silami zbavili. Je to opravdu jednoduché!

Monika Ševčíková

Přečetla jsem si s velkým zájmem i Váš ebook o psím strachu a ačkoliv psa nyní nemám, vybavily se mi mnohé veselé i smutnější situace a dodatečně jsem lépe porozuměla chování naší zasloužilé psí mámy Kazany, která naši rodinu doprovázela celé mé dětství a dospívání. Děkuji.

Lada Horná

lektor angličtiny a překladatel denních inspirací Neala Donalda Walsche, http://www.anglicky-myslet-jednat-uspet.cz/

Po přečtení e-booku jsem získala kompaktní informace, jak zbavit svého pejska strachu. Máme větší plemeno, bernského salašnického psa, který má strach z cizích lidí. V obou knihách Lucie jsem se dozvěděla informace, jak identifikovat strach v pár minutách a jak šetrně postupovat při jeho nápravě. Tak, abych pejskovi ještě více neublížila. Informace ještě nemám odzkoušené v praxi, ale styl a postupy se mi líbí a určitě je vyzkoušíme, protože to za odbourání strachu našeho psího miláčka stojí ? Děkuji, pejskařka Kačka

Ing. Kateřina Čecháková

Ph.D. student

Krásně, citlivě napsaný eBook. Jde vidět, že je napsán od srdce, že Lucka rozumí psí duši. Její rady jak zbavit pejska strachu a fobii jsou přehledné, jednoduše a prakticky popsané a je vidět, že Lucka je v tomhle opravdu expert. Myslím, že je velkou pomocí i pokud se rozhodnete vzít si pejska z útulku. Sama mám pejska, takže vím, jak jsou tyto rady potřebné. Přeji hodně spokojených páničků a šťastných pejsků beze strachu.

Lenka Krůpová

expertka na život v harmonii těla, duše, mysli a zdravý a spokojený život,, www.lenkakrupova.cz

Ahoj Lucka, som nadšená! Prečítala som jedným dychom. Dokonale, detailne prepracované! Zdôrazňuješ a súhlasím s tým, že prvý krok k úspechu je vyrovnaný pániček. Pes našu energiu zrkadlí. Naša fenka mala tiež niekoľko (miernych) strachov, ktoré sa nám podarilo prekonať. Strach z cestovania v MHD sme prekonali celkom rýchlo. Nedávno sa nám podarilo prekonať strach zo psa, s ktorým sa hrávala ako šteňa po nečakanom napadnutí. Mám z toho veľkú radosť. Už z nich kamarátky nie sú, ale akceptujú sa a naša už nemá chvost až na bruchu:-). Verím, že tvoj ebook pomôže mnohým majiteľom psov, ktorý sa boria s týmto problémom.

Martina Michalíková

www.martinamichalikova.sk

Knížka se mi moc líbila. Byla jsem nadšená, že se někde řeší toto téma. Je čtivá a dobře pochopitelná a moc se mi líbilo že součástí knihy byly i zvuky, se kterými se dá rovnou pracovat. A ted už mi zbývá jen to celé uvést do praxe. Děkuji za pomoc na cestě uzdravení našeho hafana.

Lenka Bicencová

www.magicflowers.cz,, www.lenkabicencova.cz

Krásný den, pročetla jsem si oba ebooky: Jak poznat, že můj pes trpí strachem/fobií za 1 minutu i Snadno zbavte svého psa strachu. Velmi dobře popsané různé situace, co může páníčka čekat a co musí zvládnout zejména sám. Skvělá možnost zaměřit se zejména na problémové psy z útulku, kde je to velmi na místě. Mnoho lidí si pořizuje různé křížence z útulku a pak neví, co s nimi, ale ne jen na ně. Sem tam strach může mít každý pes a některá plemena na to asi trpí víc. Já mám tuto zkušenost hlavně na Silvestra, kdy po nejhorší dobu, zhruba 10 minut jsem se psy na chodbě a zklidňuji je a krmím mlskami. To jim úplně svítí oči. Trefila jste do živého, skvělé téma i popsání situací.

Stanislava Lisnerová, DiS

Milá Lucie, děkuji za eBook. Náš poslední pes rozhodně není strašpytel, jediné co mu vadilo je ohňostroj který ho opravdu děsil a proto jsem uvítala i tvůj návod. Díky nahrávkám je to velmi jednoduché a praktické. Použitelné opravdu pro každého.

Martina Jungrová

Jsem moc ráda, že je na světě další člověk, kterému není lhostejný osud našich věrných čtyřnohých přátel:-). Věřím, že při čtení pocítíte Lucčino nadšení pro práci se psy stejně jako já:-).

Lucie Vlachopulosová

komunikátorka a autorka intuitivních obrazů, www.lucievlachopulosova.cz

Jestli máte doma pejska, který má strach, ať už z bouřky nebo ze samoty, doporučují přečíst ebook od Lucky. Ke každé fobii stručně vysvětluje postupy, díky kterým pejska fóbie můžete zbavit. Očekávala jsem nějaké dlouho trvající tréninky, ale stačí opravdu pár minut denně, aby byl váš pejsek v pohodě. Některé postupy jsem vyzkoušela a fakt to funguje. Chce to jen trpělivost, pár minut denně a tento ebook:)

Petra Vronková Brychtová

Možná si říkáte, že podobné informace najdete někde na internetu a zdarma. Možná ano. Ale v mém eBooku je skutečně ucelená metodika, na jednom místě, odzkoušená v praxi a VÝBORNĚ FUNGUJE! 😉

K tomu ještě ušetříte možná desítky hodin prohledávání internetu, během kterých už váš pejsek může být zbaven svého strachu, a to jednou PROVŽDY! 😉

Nejste si zcela jistí, zda je tento ebook pro vás?

Nevadí, možná vám v rozhodnutí a ujištění se, že jsem si hodnotou své e-knihy zcela jistá pomůže, když vám dám 30 dní na to, abyste zjistili, že je skutečně pro vás.

Pokud ve lhůtě 30 dnů zjistíte, že vám můj produkt nedal to, co jste hledali, vrátím vám peníze zpět.

Zadejte své jméno a e-mail a získejte eBook ZDARMA!

Stažením mého ebooku v hodnotě 199,- Kč zcela ZDARMA Vás budu brát jako svého milého zákazníka a protože vidím, že Vás toto téma zajímá, i v budoucnu Vám budu zasílat hodnotné e-maily s podobnou tématikou.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Ing. Lucie Kotýnková) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších zajímavých e-mailů.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko "Odhlásit" na konci každého zaslaného e-mailu.

You have Successfully Subscribed!

Zadejte své jméno a e-mail a získejte eBook ZDARMA!

Stažením mého ebooku v hodnotě 99,- Kč zcela ZDARMA Vás budu brát jako svého milého zákazníka a protože vidím, že Vás toto téma zajímá, i v budoucnu Vám budu zasílat hodnotné e-maily s podobnou tématikou.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Ing. Lucie Kotýnková) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších zajímavých e-mailů.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko "Odhlásit" na konci každého zaslaného e-mailu.

You have Successfully Subscribed!