Řeč těla psa

+ verbální projevy

Možná si myslíte, že řeč těla psa je zbytečné umět, ale opak je pravdou. Informace obsažené v tomto ebooku se vám mohou hodit nejen při výchově a výcviku vašeho psa, ale i při kontaktu se psy naprosto cizími.

Proč jsem tuto e-knihu napsala?

Tento ebook jsem naspala především proto, že vidím, ke kolika nedorozumění při soužití psů a lidí dochází. A všechna jsou zapříčiněna tím, že my jako lidé nechápeme to, co nám psi sdělují. Proto jsem se rozhodla s tím něco udělat a objasnit některé projevy psů lidem, kteří se snaží jim porozumět, ale nedaří se jim to.

Pro koho kniha je?

Kniha je vhodná nejen pro páníčky, kteří se svým pejskem řeší nějaké problémy, ale pro všechny, které toto téma zajímá, či chtějí jen lépe pochopit chování svého pejska.

Tato elektronická kniha však pomůže i těm, kteří pejska vůbec nevlastní. I tak se se psy nejspíše setkáváte několikrát do týdne či měsíce a je dobré vědět, v jakém rozpoložení pes je a pak se podle toho „zařídit“.

Když pes dává například jasné signály, že se vás bojí, tak není dobré k němu zhurta přijít a začít ho hladit. To by vás také mohl kousnout. A už jsme u toho. Pes vám sděluje „Bojím se, nepřibližuj se ke mně!“ a člověk mu nerozumí, nechápe jeho sdělení a pak může dojít k nešťastné události, ke které by při správném pochopení psí řeči nedošlo.

Proto si myslím, že je tato kniha vhodná skutečně pro každého. Díky ní se naučíte, jak pes vyjadřuje svou náladu a co sděluje svému okolí.

Co vše je v knize vysvětleno?

V knize jsem rozebrala nejen jednotlivé části těla psa – tlama, jazyk, oči, uši, ocas, tělo, ale také vysvětlila řeč těla psa jako celku. Další rozsáhlou kapitolu jsem věnovala verbálním projevům psů. V ní jsem mimo jiné popsala 6 základních druhů štěkání. Všechny, ať již verbální či nonverbální projevy psů jsem prakticky vysvětlila a rozebrala na obrázcích, audiích a videích. Závěr knihy věnuji tomu, jak přečíst řeč těla individuálního psa a přikládám pár dobrých rad, které se vám budou zajisté hodit. ?

S čím vám kniha může pomoci?

U vašeho psa vám to může velmi napomoci k tomu, abyste ho pochopili, abyste poznali, kdy zasáhnout a „vytrhnout“ ho ze situace, kdy začíná mít strach a možná se i z fobického strachu chystá k útoku.

Jakmile totiž psa nevytrhnete v počáteční fázi, pak se může dostat do takového stavu (hysterie), že už bude velmi těžké, ne-li skoro nemožné, ho z tohoto „transu“ vymanit.

Proto je důležité sledovat již první indicie strachu a již v tento moment psovi odvést pozornost, zklidnit ho a nedovolit, aby jeho reakce přešli do extrémních.

To samé platí pro psy cizí. Z jejich řeči těla můžete zjistit, jakou mají náladu a k čemu se chystají. Jsou přátelští? Chtějí zaútočit na vás či vašeho psa? Pokud ano a vy včas jeho signály rozpoznáte, můžete v pravou chvíli zakročit a situaci předejít.

Co dalšího se v knize dozvíte?

V tomto ebooku se mimo jiné dočtete, že vrtění ocasem neznamená vždy přátelské gesto psa.

Také se dostaneme k velmi časté chybě, kterou někteří majitelé nevědomky provádí: Pes se chová nevhodně, a místo toho, aby pán dal nějaký povel, nebo svého psa zklidnil, mu říká „hodný“. Pán tím psovi chce říci, aby byl hodný, ale pes to pochopí tak, že už hodný je a tudíž ho pán chválí za strach, jančení či agresi. A jak jinak psa tedy uklidnit? To se dočtete v mém ebooku. ?

Také v něm naleznete praktické postupy co dělat při strachu či naopak agresi/rvaní psů, a to i s video ukázkami.

Součástí této e-knihy je i 10 min. nahrávka psího smíchu. Používám ji převážně na zklidnění úzkostných psů, ale schválně, zkuste ji pustit klidnému psovi, uvidíte, jakou bude mít hravou náladu. Možná bude vysmátého kamaráda i hledat a zaměstnáte tak nejen jeho tělo, ale i mozek a tím ho unavíte. ?

Obsah ebooku:

N

68 stran

plných praktických informací, příkladů a doporučení
N

32 videí

různých ras psů, abych vám názorně ukázala, jak to může vypadat u pejska vašeho, nebo toho, se kterým se v budoucnu můžete setkat + jejich rozbory
N

33 obrázků

opět různých ras + popisy
N

5 audií

reakce stejného psa + rozbor rozdílů
N

Řeč těla psa = nonverbální projevy

popisy jak jednotlivých částí těla, tak hlavně posuzování projevů psa jako celku
N

Verbální projevy

6 druhů štěkání, vytí, kňučení, vrčení, ale zmiňuji i různé druhy dýchání
N

BONUS - psí signály (konejšivé i dominantní)

které vám pomohou k oboustranné komunikaci nejen s vaším pejskem

Je to tedy velice praktický průvodce psí řečí a to jak tou verbální, tak i nonverbální. ?

Ukázka obsahu e-knihy

Tomuto ebooku jsem věnovala více než 1 rok svého života a jsou v něm veškeré znalosti psí komunikace, které jsem se za svůj život naučila.

Proč si knihu koupit?

S tímto ebookem jsem si skutečně vyhrála. Věnovala jsem mu opravdu hodně času. Velkou část mi zabralo sbírání materiálů – fotek, audií, videí. A pak samozřejmě dát dohromady strukturu a podrobné popisy u všech těchto materiálů. Avšak jsem nechtěla čtenáře a diváky (jelikož je v e-knize 32 videí) zahlcovat spoustou nudných informací, vypíchla jsem opravdu to nejpodstatnější, aby má kniha měla logickou strukturu, praktické příklady, které jsem rozebrala a popsala a také doporučení, jak v různých situacích na psy reagovat, abyste psa uklidnili a zabránili výpadům.

Všechny informace uvedené v této e-knize jsem získávala skutečně mnoho let a to jak studováním, tak hlavně pozorováním a praxí v terénu. To vy už to máte jednoduché, stačí si jen koupit můj ebook a vše máte na zlatém podnose. 😉

Hodnota této el. knihy je 499,- Kč, ale NYNÍ ji můžete mít jen za 370,- Kč/ cca 15 €.

Budu po přečtení ebooku a shlédnutí rozebraných videí umět číst psí komunikaci?

Ano,budete!

Videa jsou detailně rozebrána tak, abyste pochopili každý pohyb psa a jeho rozpoložení v konkrétní situaci.

Samozřejmě že ideální je si znalosti, které v e-knize jsou, procvičovat i v praxi, ale vždy budete mít pomůcku, jak psí řeč číst a jak na ni reagovat. 

Už nechcete tápat, co se vám váš či jiný pejsek pokouší sdělit? 

KLIKNĚTE na tlačítko?

A jelikož by měla být komunikace vždy oboustranná, tak jsem pro vás připravila ještě BONUS ZDARMA! Jsou jimi psí signály, které můžete na své či cizí pejsky aplikovat vy sami! 😉 Pokud chcete, aby vám psi opravdu dobře rozuměli, pak je užitečné si někdy vypomoci a použít jejich psí řeč. Bonus je součástí ebooku.

To VŠE jen za 499,- KčNYNÍ jen za 370,- Kč/ cca 15 €.

A obdržíte kompletní podrobné informace a pomůcky k tomu, abyste se psí komunikaci rychle naučili.

Jaká je hodnota 370,- Kč/ cca 15 €?

$

necelé 3 kg kvalitnějšího sušeného krmení pro psa

$

1 interaktivní hračka pro psa

$

1 lístek do kina + malé občerstvení

$

1/2 hodiny levné masáže

Také vám samozřejmě budu k dispozici pro dotazy či další pomoc, abyste řeči svého psa skutečně porozuměli! ?

Nejste si zcela jistí, zda je tento ebook pro vás?

Nevadí, možná vám v rozhodnutí a ujištění se, že jsem si hodnotou své e-knihy zcela jistá pomůže, když vám dám 30 dní na to, abyste zjistili, že je skutečně pro vás.

Pokud ve lhůtě 30 dnů zjistíte, že vám můj produkt nedal to, co jste hledali, vrátím vám peníze zpět.

Zadejte své jméno a e-mail a získejte eBook ZDARMA!

Stažením mého ebooku v hodnotě 199,- Kč zcela ZDARMA Vás budu brát jako svého milého zákazníka a protože vidím, že Vás toto téma zajímá, i v budoucnu Vám budu zasílat hodnotné e-maily s podobnou tématikou.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Ing. Lucie Kotýnková) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších zajímavých e-mailů.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko "Odhlásit" na konci každého zaslaného e-mailu.

You have Successfully Subscribed!

Zadejte své jméno a e-mail a získejte eBook ZDARMA!

Stažením mého ebooku v hodnotě 99,- Kč zcela ZDARMA Vás budu brát jako svého milého zákazníka a protože vidím, že Vás toto téma zajímá, i v budoucnu Vám budu zasílat hodnotné e-maily s podobnou tématikou.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Ing. Lucie Kotýnková) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších zajímavých e-mailů.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko "Odhlásit" na konci každého zaslaného e-mailu.

You have Successfully Subscribed!